Showing 61–72 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1
GorenjeGorenje 1
HiKOKIHiKOKI 3
ImouImou 1
JimmyJimmy 2
KarcherKarcher 21
LavorLavor 1
LenovoLenovo 1
MakitaMakita 7
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
NilfiskNilfisk 5
NumaticNumatic 1
OEMOEM 3
PhilipsPhilips 15
PoltiPolti 1
RoborockRoborock 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 1
SencorSencor 2
SeverinSeverin 2
SharkShark 3
SharpSharp 1
SiemensSiemens 2
SolacSolac 1
SourcingSourcing 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
TefalTefal 1
ThomasThomas 3
TinecoTineco 2
TristarTristar 2
ViledaVileda 1
XiaomiXiaomi 3
ZelmerZelmer 2
Vacuum Cleaners
Cylinder vacuum THOMAS Aqua + Pet & Family 1.8 L — dry & wet, 1700 W, orange/grey
SKU:
11072505
In stock
| Product colour: | Grey, Orange |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 8.2 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1700 W |
| Dust capacity: | 1.8 L |
| Proper use: | Home |
Dreame H15 Pro Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
SKU:
11347589
In stock
497,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 5.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 400 W |
Dreame R20 Ultra AquaCycle Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
SKU:
11525170
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 540 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.6 L |
Drum vacuum DeWALT DCV584L-QW — cordless 14.4 V, 5 Ah battery, 7.5 L tank, HEPA filter, 300 W, dry cleaning
SKU:
1867340
In stock
| Product colour: | Black, Yellow |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 4.8 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 300 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps |
| Dust capacity: | 7.5 L |
| Proper use: | Home |
Drum vacuum Karcher AG KWD 6 P S V-30/8/22/T
SKU:
11562900
In stock
208,99 €| Product colour: | Black, Stainless steel, Yellow |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1300 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Tile |
| Dust capacity: | 30 L |
| Proper use: | Professional |
Drum vacuum Kärcher WD 3 P V-17/4/20
SKU:
4505675
In stock
157,99 €| Product colour: | Yellow, Black |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 4.9 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 2100 W |
| Dust capacity: | 17 L |
| Proper use: | Home |
Drum vacuum Kärcher WD 3-18
SKU:
10141236
In stock
| Product colour: | Stainless steel, Yellow |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 225 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor |
| Dust capacity: | 17 L |
| Proper use: | Home |
Drum vacuum Karcher WD 4 V-20/5/22 — 20 L, 1000 W, dry & wet, 2.2 m hose
SKU:
10797599
In stock
94,99 €| Product colour: | Black, Yellow |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1000 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 20 L |
| Proper use: | Home |
Drum vacuum Makita DVC750LZX3
SKU:
4092593
In stock
178,99 €| Product colour: | White, Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 4.6 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 7.5 L |
| Proper use: | Home, Professional |
Drum vacuum Metabo 602029850
SKU:
4368568
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Bare floor, Stair steps |
| Dust capacity: | 6 L |
| Proper use: | Professional |
Drum vacuum Metabo ASA 30 L PC
SKU:
10638341
In stock
| Product colour: | Red, Green, Black |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 10.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1200 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor |
| Dust capacity: | 30 L |
| Proper use: | Professional |
Drum vacuum Starmix L-1635
SKU:
4722960
In stock
| Product colour: | Red, Black |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 16.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1600 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor |
| Dust capacity: | 35 L |
| Proper use: | Professional |