Showing 25–36 of 105 results
Filter by price
Samsung
Smartphone Samsung Galaxy A26 5G 6.7″ 128GB Black
SKU:
11616443
In stock
326,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.2 kg |
| RAM capacity: | 6 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | C |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | B |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartphone Samsung Galaxy A36 5G — 6.7″ (17 cm) OLED, Snapdragon, 6 GB RAM, 128 GB, 5000 mAh, Dual SIM, IP67, Black
SKU:
12064199
In stock
326,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.195 kg |
| RAM capacity: | 6 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | C |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | C |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy A36 5G — 6.7″ FHD+ display, Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, 8 GB RAM, 256 GB, 5000 mAh, IP67, Black
SKU:
11531291
In stock
331,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2340 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.195 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | C |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | C |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy A36 5G Enterprise Edition — 6.7″ FHD+ 2340×1080, Snapdragon 6 Gen 3 1.8 GHz, 8 GB RAM, 256 GB, 5000 mAh, Dual SIM, IP67, Black
SKU:
11375637
In stock
483,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2340 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 0.195 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | C |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | C |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy A36 6.7″ 128GB White, 6 GB RAM, 50 MP triple camera, IP67, Android 15
SKU:
11360080
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | White |
| Weight: | 0.195 kg |
| RAM capacity: | 6 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy A37 5G Enterprise Edition — 6.7″ FHD+, 6 GB RAM, 128 GB, 50 MP, Dual SIM, 5000 mAh
SKU:
12236825
In stock
332,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Weight: | 0.196 kg |
| RAM capacity: | 6 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
Smartphone Samsung Galaxy A56 6.7″ 8GB RAM 128GB, 5000 mAh, IP67, Super AMOLED
SKU:
11359279
In stock
339,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Graphite |
| Weight: | 0.198 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy A56 6.7″ Super AMOLED, 8 GB RAM, 128 GB, 5G, IP67, 5000 mAh (Graphite)
SKU:
11362016
In stock
316,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Product colour: | Graphite |
| Weight: | 0.198 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy S24 FE 6.7″ 256 GB Graphite — 8 GB RAM, Exynos 2400, 4700 mAh, IP68
SKU:
11111472
In stock
832,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2340 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Graphite |
| Weight: | 0.167 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 4700 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9″ 12 GB 256 GB Black Titanium
SKU:
11292457
In stock
879,99 €| Display diagonal: | 6.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Black, Titanium |
| Weight: | 0.218 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 200 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9″ AMOLED 3120×1440 12 GB RAM 256 GB Dual SIM IP68 Black Titanium
SKU:
11263550
In stock
| Display diagonal: | 6.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Black, Titanium |
| Weight: | 0.218 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 200 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |
Smartphone Samsung Galaxy S25+ 6.7″ 12 GB 256 GB Mint
SKU:
11264122
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Mint colour |
| Weight: | 0.19 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 4900 mAh |
| Compatible memory cards: | Not supported |