Showing 61–72 of 105 results
Filter by price
Samsung
Smartwatch Samsung SM-L505FZWAEUB AMOLED 1.3″ 4G GPS Silver
SKU:
11565217
In stock
| Band colour: | White |
|---|---|
| Bluetooth: | Yes |
| Display diagonal: | 1.3 “ |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 4G |
| Shape: | Round |
| Watch case colour: | Silver |
| Watch case material: | Aluminium |
| Watch case size: | 46 |
| Weight: | 0.0635 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
Stick vacuum Samsung VS15A6031R4 Battery Dry Cyclonic Bagless 410 W
SKU:
10551804
In stock
186,99 €| Product colour: | Purple, Black |
|---|---|
| Weight: | 2.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 410 W |
| Dust capacity: | 0.8 L |
Tablet Samsung Galaxy Tab A9 8.7″ Mediatek 2.2GHz 4GB RAM 64GB
SKU:
10755286
In stock
338,99 €| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.7 “ |
| Display resolution: | 1340 x 800 |
| Front camera resolution (numeric): | 2 MP |
| Internal memory: | 4 GB |
| Internal storage capacity: | 64 GB |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 4G |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Graphite |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Weight: | 0.332 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab A9 8.7″ Mediatek 8GB RAM 128GB Storage
SKU:
10756806
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 8.7 “ |
| Display resolution: | 1340 x 800 |
| Front camera resolution (numeric): | 2 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Graphite |
| Rear camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Weight: | 0.332 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active5 8″ 2GHz 6GB RAM 128GB
SKU:
10892824
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 8 “ |
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Internal memory: | 6 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | No |
| Product colour: | Green |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.433 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active5 Pro 10.1″ Qualcomm Snapdragon 8 GB RAM 256 GB Android 15
SKU:
11433047
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.1 “ |
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Green |
| Rear camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Weight: | 0.5 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9″ — Exynos 1580, 8 GB RAM, 128 GB, 10.9″ WUXGA+ (2304×1440), IP68, 8000 mAh, Silver
SKU:
11389370
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Silver |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.497 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9″ — Exynos, 8 GB RAM, 128 GB, Android 15, Grey, IP68
SKU:
11385352
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.497 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9″ Exynos 1580 8GB RAM 128GB
SKU:
11427146
In stock
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.497 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9″ Wi‑Fi, 256 GB, 12 GB RAM, Exynos 1580, 2304×1440, 13 MP/12 MP, Blue, IP68
SKU:
11654757
In stock
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
|---|---|
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Energy efficiency class: | F |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | No |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blue |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | E |
| Weight: | 0.497 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 10.9″ Exynos 1580 8 GB RAM 128 GB Grey IP68
SKU:
11389246
In stock
406,99 €| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 10.9 “ |
| Display resolution: | 2304 x 1440 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 8 GB |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.5 kg |
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G 13.1″ Exynos 1580 12GB RAM 256GB
SKU:
11389538
In stock
696,99 €| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
|---|---|
| Display diagonal: | 13.1 “ |
| Display resolution: | 2880 x 1800 |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Internal memory: | 12 GB |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Mobile network connection: | Yes |
| Mobile network generation: | 5G |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Grey |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Weight: | 0.668 kg |