Showing 1–12 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
AcerAcer 15
AppleApple 2
AsusAsus 16
CaptivaCaptiva 24
DellDell 14
GigabyteGigabyte 32- Hiro 2
- Hp 27
- Lenovo 13
- Medion 3
- Microsoft 1
- Msi 2
- NTT 2
SamsungSamsung 1- T1a 1
- Teqcycle 2
- Terra 1
Laptops
DELL XPS 13 7390 Hybrid (2-in-1) 13.4″ Touchscreen UHD+ Intel® Core™ i7-1065G7, 16GB RAM, 512GB SSD, Wi-Fi 6 (802.11ax), Windows 11 Pro Pro Black, Silver
SKU:
10468888
In stock
563,99 €| Display diagonal: | 13.4 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3840 x 2400 |
| Processor family: | Intel Core i7 |
| Processor model: | i7-1065G7 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Plus Graphics |
| Discrete graphics card model: | Nav pieejams |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.33 kg |
| Product colour: | Black, Silver |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
Gaming laptop GIGABYTE A18 3WH — Ryzen 7, 16 GB RAM, 1 TB SSD, RTX 5070, 165 Hz
SKU:
11599093
In stock
1.979,99 €Gaming laptop HP OMEN 16.0″ WQXGA, Ryzen 9 8940HX, 32GB DDR5, 1TB SSD, GeForce RTX 5070 8GB, Windows 11 Home
SKU:
11651414
In stock
3.386,99 €Gigabyte GAMING A18 3VHK3EEC94SH | Black | 18 ” | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 GB | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 GB | Windows 11 Home | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
SKU:
11671736
In stock
1.507,99 €Hybrid 2-in-1 laptop Acer Aspire Go Spin 14 AGSP14-31PT-338B — 14″ WUXGA touchscreen, Intel Core 3 N355, 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11650861
In stock
| Display diagonal: | 14 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core 3 |
| Processor model: | N355 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.54 kg |
| Product colour: | Silver |
Hybrid 2-in-1 laptop Dell Latitude 9430 — Intel Core i5-1245U, 14″ QHD+ 2560×1600 Touch, 16 GB LPDDR5, 256 GB SSD, Intel Iris Xe, Windows 11 Pro, Grey
SKU:
12247314
In stock
533,99 €| Display diagonal: | 14 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor model: | i5-1245U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Nav pieejams |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.4 kg |
| Product colour: | Grey |
Hybrid 2-in-1 Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 6 14″ Intel Core i5 32GB 512GB Intel Iris Xe Windows 11
SKU:
11576254
In stock
552,99 €| Display diagonal: | 14 “ |
|---|---|
| Processor model: | i5-1145G7 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 |
| Weight: | 1.399 kg |
| Product colour: | Grey |
Laptop Acer Aspire 16 A16-71M-79HS 16″ Intel Core Ultra 7 16GB 512GB Intel Arc Windows 11
SKU:
11458122
In stock
949,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2048 x 1280 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor model: | 155H |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.64 kg |
| Product colour: | Grey |