Showing 37–48 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1- Gorenje 1
- Hikoki 3
- Imou 1
- Jimmy 2
- Karcher 21
- Lavor 1
- Lenovo 1
- Makita 7
- Menzer 3
- Metabo 4
- Nilfisk 5
- Numatic 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 15- Polti 1
- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
Cylinder vacuum Bosch Serie 6 BGL6HYG1 — 600 W, 12 m operating radius, telescopic tube, dust bag, allergy filter
SKU:
3659262
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 6 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 600 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Proper use: | Home |
Cylinder Vacuum Cleaner NUMATIC GVE370-2 1200W Dry & Wet 15L HEPA 26.8m radius 78.7dB
SKU:
10489802
In stock
376,99 €Cylinder vacuum cleaner Philips 2000 series FC8244/09 — 750 W, 3 L dust bag, allergy filter
SKU:
2077051
In stock
| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 750 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 3 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Concept Solution VP5075 — 700 W, dry cleaning, cyclonic, bagless, 1.5 L (red)
SKU:
12053487
In stock
99,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 700 W |
| Dust capacity: | 1.5 L |
Cylinder vacuum Dyson Cinetic Big Ball Multi Floor 2 — 700 W, 0.8 L, 150 AW suction, bagless, 9.64 m radius
SKU:
406824
In stock
| Product colour: | Grey, Yellow |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 8.03 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 700 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.8 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Electrolux PD82-4ST — 3.5 L dust bag, EPA E12, 500 W, 12 m radius, 57 dB
SKU:
4518623
In stock
158,99 €| Product colour: | Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 600 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 3.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum ETA Avanto 3 L — 800 W, 3 L dust bag, HEPA filtration, dry cleaning, upholstery/hard floor/carpet, black/beige
SKU:
2093732
In stock
| Product colour: | Beige, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 7.19 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 800 W |
| Cleaning surfaces: | Upholstery, Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 3 L |
Cylinder vacuum ETA Stormy Car 2.2 L bagless, 800 W, HEPA, cyclonic — black
SKU:
12083406
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.3 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 800 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 2.2 L |
Cylinder vacuum Metabo ASA 20 L PC
SKU:
10638342
In stock
212,99 €| Product colour: | Red, Green, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 10 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1200 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor |
| Dust capacity: | 20 L |
| Proper use: | Professional |
Cylinder vacuum Nilfisk SELECT Pet Care EU
SKU:
4752612
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 8.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 650 W |
| Dust capacity: | 3.1 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 3000 series FC9330/09
SKU:
11442344
In stock
| Product colour: | Red, Grey, Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 650 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 3000 series FC9333/09
SKU:
303252
In stock
97,99 €| Product colour: | Black, Blue, Grey, Violet |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |