Showing 73–84 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1- Gorenje 1
- Hikoki 3
- Imou 1
- Jimmy 2
- Karcher 21
- Lavor 1
- Lenovo 1
- Makita 7
- Menzer 3
- Metabo 4
- Nilfisk 5
- Numatic 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 15- Polti 1
- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
Drum vacuum Thomas Inox 1530
SKU:
1428983
In stock
168,99 €| Product colour: | Black, Red, Stainless steel |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Weight: | 8.4 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1500 W |
| Proper use: | Home |
Drum vacuum Zelmer ZVC3502N
SKU:
4276643
In stock
96,99 €| Product colour: | Navy |
|---|---|
| Type: | Drum vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Upholstery, Carpet |
| Dust capacity: | 3.5 L |
| Proper use: | Home |
Drum wet & dry vacuum cleaner Karcher SE 4 — 4 L fresh/dirty tanks, 1400 W turbine, 21 kPa, 70 l/s, 7.5 m cord
SKU:
10934462
In stock
| Product colour: | Black, Grey, White |
|---|---|
| Weight: | 7.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1000 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor, Upholstery |
| Proper use: | Home |
Dust Extractor Bosch 0 601 9C3 100
SKU:
1440052
In stock
| Weight: | 12.4 kg |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Dust Extractor DeWALT DCV586MN-XJ
SKU:
4148128
In stock
| Product colour: | Black, Yellow |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Dust Extractor Makita L Class 30L
SKU:
10863026
In stock
| Product colour: | White, Blue, Black |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Handheld carpet cleaner Bissell SpotClean C5 Select — 400 W, 0.9 L fresh / 0.8 L dirty, cord 4.3 m, hose 1.7 m, grey/black
SKU:
11645082
In stock
| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Weight: | 4 kg |
| Cleaning type: | Deep |
| Cleaning surfaces: | Upholstery, Stairs, Stair steps, Carpet, Car interrior |
Handheld carpet cleaning machine Shark PX200EUT — 450 W, 1.25 L fresh water, 0.72 L dirty water, 500 ml detergent, 1.27 m hose
SKU:
11006830
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 3.82 kg |
| Cleaning type: | Deep/Interim |
| Cleaning surfaces: | Carpet |
Handheld deep-cleaning vacuum Bissell SpotClean C5 Select — 4.3 m cord, 1.7 m hose, 4 kg, grey/black
SKU:
10883054
In stock
| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Weight: | 4 kg |
| Cleaning type: | Deep |
| Cleaning surfaces: | Upholstery, Stairs, Stair steps, Carpet, Car interrior |
Handheld Vacuum Ariete 2761 Black Red Bagless
SKU:
2521393
In stock
161,99 €| Product colour: | Red, Black |
|---|---|
| Weight: | 2.24 kg |
| Cleaning type: | Dry |
Handheld Vacuum Cecotec 08116 Black Blue Bagless Dry Wet 150W
SKU:
11587429
In stock
| Product colour: | Blue, Black |
|---|---|
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 150 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Mirror, Upholstery |
Handheld Vacuum Makita CL121DSM
SKU:
4139939
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Weight: | 1.7 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 28 W |