Showing 49–60 of 166 results
Filter by price
Filter by brands
AmicaAmica 2
ArieteAriete 1
BissellBissell 8
BoschBosch 15
CecotecCecotec 1
Concept SolutionConcept Solution 4
DEDRADEDRA 1
DewaltDewalt 6
DreameDreame 7
DysonDyson 6
ElectroluxElectrolux 2
ETAETA 3
EufyEufy 1
EzvizEzviz 1
FlexFlex 1
GorenjeGorenje 1
HiKOKIHiKOKI 3
ImouImou 1
JimmyJimmy 2
KarcherKarcher 21
LavorLavor 1
LenovoLenovo 1
MakitaMakita 7
MENZERMENZER 3
MetaboMetabo 4
NilfiskNilfisk 5
NumaticNumatic 1
OEMOEM 3
PhilipsPhilips 15
PoltiPolti 1
RoborockRoborock 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 1
SencorSencor 2
SeverinSeverin 2
SharkShark 3
SharpSharp 1
SiemensSiemens 2
SolacSolac 1
SourcingSourcing 1
StanleyStanley 2
StarmixStarmix 7
TefalTefal 1
ThomasThomas 3
TinecoTineco 2
TristarTristar 2
ViledaVileda 1
XiaomiXiaomi 3
ZelmerZelmer 2
Vacuum Cleaners
Cylinder vacuum Philips 5000 series FC9556/09 — 750 W, 1.5 L, blue, 4.5 kg
SKU:
2088506
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Maximum input power: | 750 W |
| Dust capacity: | 1.5 L |
Cylinder vacuum Philips 5000 series FC9557/09
SKU:
4364095
In stock
| Product colour: | Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 5000 series FC9557/09 — bagless, 1.5 L, 900 W, HEPA13, 9 m radius
SKU:
11242888
In stock
179,99 €| Product colour: | Blue, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 4.5 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 1.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips 8000 series XD8142/12 — 900 W, 4 L bag, HEPA, 12 m radius
SKU:
10894909
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 5.4 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Dust capacity: | 4 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips PowerPro Expert FC9747/09
SKU:
11242392
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Bare floor, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 2 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Philips PowerPro Expert FC9747/09 — 900 W, 2 L bagless, HEPA, black
SKU:
4346498
In stock
211,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 900 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Bare floor, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Dust capacity: | 2 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Polti Vaporetto Lecoaspira FAV30 — 1.8 L, 2450 W steam 4 bar, 9 m radius, 8.3 kg, 13 accessories
SKU:
2011011
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 8.3 kg |
| Maximum input power: | 1350 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor |
Cylinder vacuum ROWENTA Green Force Effitech RO6189 — 400 W, 4.5 L dust bag, HEPA, dry cleaning
SKU:
5324277
In stock
205,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 7.145 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 400 W |
| Dust capacity: | 4.5 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Severin S´Power Zelos
SKU:
919653
In stock
93,99 €| Product colour: | Black, Red |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 650 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor |
| Dust capacity: | 3 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Siemens iQ300 VSP3AAAA
SKU:
3060096
In stock
179,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 6 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 750 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 4 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Siemens VSZ3B212
SKU:
1430537
In stock
101,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 5.9 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 600 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Dust capacity: | 4 L |
| Proper use: | Home |
Cylinder vacuum Thomas 786532
SKU:
419999
In stock
292,99 €| Product colour: | White, Green |
|---|---|
| Type: | Cylinder vacuum |
| Weight: | 7.5 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 1700 W |
| Cleaning surfaces: | Hard floor, Carpet |
| Proper use: | Home |