Showing 109–120 of 140 results
Filter by price
Filter by brands
Cameras
Mirrorless camera Canon EOS R10 with 24.2 MP CMOS sensor, 6000×4000 resolution, black
SKU:
9815617
In stock
1.115,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.382 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Canon EOS R100 24.1 MP CMOS, 6000×4000, black, 309 g
SKU:
10499429
In stock
700,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.309 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Canon EOS R100 with 24.1 MP CMOS sensor, 6000×4000 resolution, black
SKU:
10498373
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.309 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless Camera Canon EOS R50 Black 24.2MP 4K Ultra HD
SKU:
8527072
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.328 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless Camera Canon EOS R50 Black 24.2MP 4K Video
SKU:
10443352
In stock
691,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.328 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Canon EOS R7 with RF-S 18-150mm lens, 32.5 MP CMOS, 4K, 0.53 kg
SKU:
9815614
In stock
1.747,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.53 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 32.5 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6960 x 4640 |
Mirrorless Camera Canon EOS R8 RF 24-50mm Kit
SKU:
10620645
In stock
1.605,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.414 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Fujifilm X-T30 III with XC 13-33mm lens, 26.1 MP X-Trans CMOS 4, 13–33 mm, 329 g, silver/black
SKU:
11652490
In stock
| Product colour: | Silver, Black |
|---|---|
| Weight: | 0.329 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 4 |
| Megapixel (approx.): | 26.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 9600 x 2160 |
Mirrorless camera Fujifilm X-T30 III with XC 13-33mm lens, 26.1 MP, X-Trans CMOS 4, 13–33mm, 6.2K video, 3″ touchscreen, black
SKU:
11674365
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.329 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 4 |
| Megapixel (approx.): | 26.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 9600 x 2160 |
Mirrorless camera Fujifilm X-T30 III with XC 13-33mm, 26.1 MP X-Trans CMOS 4, 13–33 mm, 6.2K video, 3″ touchscreen, Wi‑Fi, black/charcoal
SKU:
11662198
In stock
986,99 €| Product colour: | Black, Charcoal |
|---|---|
| Weight: | 0.329 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 4 |
| Megapixel (approx.): | 26.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 9600 x 2160 |
Mirrorless camera OLYMPUS OM-D E‑M10 Mark IV with ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ lens, 20.3 MP, Live MOS, 4/3″ sensor, 4K, Wi‑Fi, black
SKU:
5012637
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.383 kg |
| Sensor type: | Live MOS |
| Megapixel (approx.): | 20.3 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 3-Apr |

















