Showing 13–24 of 140 results
Filter by price
Filter by brands
Cameras
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ425 20.68 MP BSI CMOS 42x Optical Zoom
SKU:
10556743
In stock
| Product colour: | Red, Black |
|---|---|
| Weight: | 0.444 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.68 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ425 20.68 MP BSI CMOS 42x Optical Zoom
SKU:
10451735
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Weight: | 0.444 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20.68 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ528
SKU:
2139438
In stock
264,99 €| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Weight: | 0.508 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Bridge camera Kodak Astro Zoom AZ528 16.76 MP 52x Optical Zoom
SKU:
6478727
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Weight: | 0.508 kg |
| Sensor type: | BSI CMOS |
| Megapixel (approx.): | 16.76 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 4608 x 3456 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Camcorder Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K
SKU:
2128845
In stock
1.051,99 €| Product colour: | Black |
|---|
Camera AgfaPhoto Realishot VLG-4K 24 MP CMOS 4K Ultra HD
SKU:
11118921
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24 MP |
Camera Body Sony ZVE-10 ZVE10BDI.EU
SKU:
4271729
In stock
Camera Fujifilm Instax mini Evo 1/5″ 2560 x 1920 pixels 62 x 46 mm CMOS Black
SKU:
10638846
In stock
198,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.285 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Maximum image resolution: | 2560 x 1920 |
| Image sensor size: | 5-Jan |
Camera Fujifilm Instax Mini Evo 1/5″ 2560 x 1920 pixels CMOS
SKU:
10524385
In stock
197,99 €| Product colour: | Brown, Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.285 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Maximum image resolution: | 2560 x 1920 |
| Image sensor size: | 5-Jan |
Camera Fujifilm X-T50 MILC 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR
SKU:
10936412
In stock
| Product colour: | Charcoal |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
Camera Fujifilm X-T50 MILC 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR
SKU:
10945918
In stock
| Product colour: | Charcoal |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
Camera Fujifilm X-T50 MILC 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR Black
SKU:
10936413
In stock
1.435,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |





