Showing 25–36 of 140 results
Filter by price
Filter by brands
Cameras
Camera Fujifilm X-T50 MILC 40.2 MP X-Trans CMOS 5 HR Silver
SKU:
10936411
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.389 kg |
| Sensor type: | X-Trans CMOS 5 HR |
| Megapixel (approx.): | 40.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 7728 x 5152 |
Camera Kit Hama 00021525
SKU:
3067807
In stock
| Product colour: | Beige |
|---|
Camera Kit Hama 00021526
SKU:
3067808
In stock
Camera Kit Hama 00021543 Grey 11000mm Length 2750mm Width
SKU:
10087069
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|
Camera Kit Hama 00021563
SKU:
3067823
In stock
| Product colour: | Green |
|---|
Camera Olympus OM-D E-M10 Mark IV MILC 20.3 MP 4/3″ Silver
SKU:
5025330
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Weight: | 0.383 kg |
| Sensor type: | Live MOS |
| Megapixel (approx.): | 20.3 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
| Image sensor size: | 3-Apr |
Camera Panasonic LUMIX DC-FZ82 Black 18.1MP 60x Zoom 4K
SKU:
10996276
In stock
451,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.572 kg |
| Sensor type: | MOS |
| Megapixel (approx.): | 18.1 MP |
| Camera type: | Bridge camera |
| Maximum image resolution: | 4896 x 3672 |
| Image sensor size: | 1/2.3 |





