Showing 133–140 of 140 results
Filter by price
Filter by brands
Cameras
SLR Camera Body Panasonic Lumix GH5M2 20.33 MP Live MOS 4K Ultra HD
SKU:
10879373
In stock
1.187,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.647 kg |
| Sensor type: | Live MOS |
| Megapixel (approx.): | 20.33 MP |
| Camera type: | SLR Camera Body |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3888 |
SLR Camera Kit Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III
SKU:
694361
In stock
422,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Kit Canon EOS 250D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6
SKU:
1971403
In stock
680,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.449 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Kit Canon EOS 250D with 18-55mm lens, 24.1 MP, CMOS, 6000×4000, 4K, 3″ touchscreen, 0.449 kg
SKU:
1971400
In stock
695,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.449 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Kit Canon EOS 4000D + EF-S 18-55mm DC III
SKU:
1979098
In stock
438,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.436 kg |
| Megapixel (approx.): | 18 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3456 |
SLR Camera Kit Canon EOS 4000D + EF-S 18-55mm III
SKU:
642822
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.436 kg |
| Megapixel (approx.): | 18 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 5184 x 3456 |
Technaxx 4G Wildcam TX-189 Outdoor Camera 4MP CMOS Solar Panel
SKU:
10778537
In stock
202,99 €| Product colour: | Green, Black |
|---|---|
| Weight: | 0.595 kg |
| Sensor type: | CMOS |
Vlog camera Sony ZV-E10 II — 26 MP CMOS, 4K 3840×2160, 16-50mm lens, black, 0.292 kg
SKU:
11001891
In stock
926,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.292 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 26 MP |
| Maximum image resolution: | 3840 x 2160 |

















