Showing 37–48 of 107 results
Filter by price
Filter by brands
AdlerAdler 1
AlessiAlessi 5
BoschBosch 3
BrewistaBrewista 3
CasoCaso 9
CloerCloer 2
DelonghiDelonghi 1
DualitDualit 1
FellowFellow 5
GastrobackGastroback 1
GraefGraef 4- Hario 2
- Kenwood 1
- Kitchenaid 19
- Makita 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 1- Ritter 2
- Rommelsbacher 1
- Russellhob 1
- Sage 8
- Severin 1
- Smeg 25
- Stelton 2
- Timemore 2
- Wilfa 1
- Xiaomi 1
- Zwilling 1
Electric Kettles
Electric kettle KITCHENAID 1.5 L 2400 W Cream, 7 temperature settings, stainless steel body
SKU:
1470899
In stock
169,99 €| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.1 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KITCHENAID 1.5 L 2400 W, stainless steel/aluminium, 7 temp settings, Imperial Red
SKU:
2087706
In stock
| Product colour: | Red |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.1 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KITCHENAID 1.5 L 2400 W, stainless steel/aluminium, 7 temp settings, red
SKU:
2016977
In stock
170,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.1 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KitchenAid 1.7 L 2400 W Black
SKU:
10934440
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.4 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KitchenAid 1.7 L 2400 W Cream
SKU:
10934439
In stock
| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.4 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KitchenAid 1.7 L 2400 W Red
SKU:
10934443
In stock
| Product colour: | Red |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.4 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KitchenAid 1.7 L 2400 W Stainless steel
SKU:
10934442
In stock
150,99 €| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.4 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KitchenAid 5KEK1222 1.25 L 1850 W Black
SKU:
1473688
In stock
91,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.25 L |
| Weight: | 1.14 kg |
| Power: | 1850 W |
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1222ESX — 1.25 L, 2200 W, stainless steel, cordless, filtered
SKU:
11993381
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.25 L |
| Weight: | 1.14 kg |
| Power: | 2200 W |
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1522EBK — 1.5 L, 2400 W, 7 temperature settings, stainless steel/aluminium, black
SKU:
2016725
In stock
166,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.1 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1522EIB, 1.5 L, 2400 W, 7-temp settings, Ink Blue, stainless steel/aluminium
SKU:
4616335
In stock
Electric kettle KITCHENAID 5KEK1522EMS — 1.5 L, 2400 W, stainless steel, 7 temp settings
SKU:
11476725
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.15 kg |
| Power: | 2400 W |