Showing 25–36 of 107 results
Filter by price
Filter by brands
AdlerAdler 1
AlessiAlessi 5
BoschBosch 3
BrewistaBrewista 3
CasoCaso 9
CloerCloer 2
DelonghiDelonghi 1
DualitDualit 1
FellowFellow 5
GastrobackGastroback 1
GraefGraef 4- Hario 2
- Kenwood 1
- Kitchenaid 19
- Makita 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 1- Ritter 2
- Rommelsbacher 1
- Russellhob 1
- Sage 8
- Severin 1
- Smeg 25
- Stelton 2
- Timemore 2
- Wilfa 1
- Xiaomi 1
- Zwilling 1
Electric Kettles
Electric kettle Fellow Stagg EKG PRO 1 L 1200 W Matte Black — adjustable 40–100°C, 0.9 L tank, stainless steel filter
SKU:
11374008
In stock
Electric kettle Gastroback 1.5 L 2000 W Stainless steel
SKU:
3945481
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.6 kg |
| Power: | 2000 W |
Electric kettle Graef 1.5 L 2000 W
SKU:
1467970
In stock
| Water tank capacity: | 1.5 L |
|---|---|
| Weight: | 1.34 kg |
| Power: | 2000 W |
Electric kettle Graef WK 902 — 1.2 L, 2015 W, stainless steel/black
SKU:
965178
In stock
118,99 €| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.2 L |
| Weight: | 1.37 kg |
| Power: | 2015 W |
Electric kettle Graef WK901EU — 1.2 L capacity, 2015 W, white, stainless steel housing
SKU:
994262
In stock
131,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.2 L |
| Weight: | 1.45 kg |
| Power: | 2015 W |
Electric kettle HARIO Lyra 800 ml, black, 800 ml capacity
SKU:
11993385
In stock
Electric kettle Harry’s V60 Power Temperature Control Buono EVT-80-HSV-E HARIO
SKU:
10702938
In stock
Electric kettle Kenwood 1 L 2200 W Red
SKU:
1866186
In stock
92,99 €| Product colour: | Red |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1 L |
| Weight: | 1.04 kg |
| Power: | 2200 W |
Electric kettle KITCHENAID 1.5 L 2400 W Black, 7 temp settings, stainless steel/aluminium
SKU:
2016720
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Weight: | 2.1 kg |
| Power: | 2400 W |