Showing 61–72 of 107 results
Filter by price
Filter by brands
AdlerAdler 1
AlessiAlessi 5
BoschBosch 3
BrewistaBrewista 3
CasoCaso 9
CloerCloer 2
DelonghiDelonghi 1
DualitDualit 1
FellowFellow 5
GastrobackGastroback 1
GraefGraef 4- Hario 2
- Kenwood 1
- Kitchenaid 19
- Makita 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 1- Ritter 2
- Rommelsbacher 1
- Russellhob 1
- Sage 8
- Severin 1
- Smeg 25
- Stelton 2
- Timemore 2
- Wilfa 1
- Xiaomi 1
- Zwilling 1
Electric Kettles
Electric kettle Sage SKE735 1.7 L 2400 W stainless steel, cordless with 360° base
SKU:
2096199
In stock
127,99 €| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Sage SKE735BST4EEU1 — 1.7 L, 2400 W, stainless steel/black
SKU:
11000327
In stock
| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Sage SKE735SST4EEU1 1.7 L 2400 W stainless steel, cordless, 360° base
SKU:
4340862
In stock
| Product colour: | White, Silver |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Sage the Soft Top Luxe SKE735SHY — 1.7 L, 2400 W, Grey, stainless steel, cordless
SKU:
4616217
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Sage the Tea Maker 1.5 L 2400 W Silver
SKU:
3487749
In stock
| Product colour: | Silver |
|---|
Electric kettle Severin 1.7 L 3000 W Stainless steel
SKU:
3660039
In stock
92,99 €| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 2.027 kg |
| Power: | 3000 W |
Electric kettle Smeg 0.8 L 1400 W Black
SKU:
4360783
In stock
98,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8 L 1400 W White
SKU:
4430226
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Beige
SKU:
4404726
In stock
96,99 €| Product colour: | Beige |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Blue
SKU:
4487050
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Green Stainless Steel
SKU:
4487051
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |
Electric kettle Smeg 0.8L 1400W Pink
SKU:
4487052
In stock
| Product colour: | Pink |
|---|---|
| Water tank capacity: | 0.8 L |
| Weight: | 1 kg |
| Power: | 1400 W |