Showing 73–84 of 107 results
Filter by price
Filter by brands
AdlerAdler 1
AlessiAlessi 5
BoschBosch 3
BrewistaBrewista 3
CasoCaso 9
CloerCloer 2
DelonghiDelonghi 1
DualitDualit 1
FellowFellow 5
GastrobackGastroback 1
GraefGraef 4- Hario 2
- Kenwood 1
- Kitchenaid 19
- Makita 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 1- Ritter 2
- Rommelsbacher 1
- Russellhob 1
- Sage 8
- Severin 1
- Smeg 25
- Stelton 2
- Timemore 2
- Wilfa 1
- Xiaomi 1
- Zwilling 1
Electric Kettles
Electric kettle Smeg 1.7 L 2400 W Chrome Green
SKU:
10756247
In stock
168,99 €| Product colour: | Green, Chrome |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Black
SKU:
10490065
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Black
SKU:
3106155
In stock
128,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Blue
SKU:
2119997
In stock
| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Blue
SKU:
4487049
In stock
147,99 €| Product colour: | Blue |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Cream
SKU:
3095458
In stock
126,99 €| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Cream
SKU:
4191470
In stock
| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Gold
SKU:
4285128
In stock
| Product colour: | Gold |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Green
SKU:
3059040
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Pink
SKU:
2119998
In stock
121,99 €| Product colour: | Pink |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Pink
SKU:
10735975
In stock
| Product colour: | Pink |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.8 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Smeg 1.7L 2400W Red
SKU:
3557702
In stock
| Product colour: | Red |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Weight: | 1.6 kg |
| Power: | 2400 W |