Showing 25–36 of 110 results
Filter by price
Filter by brands
Washing machines
Front-load washing machine CANDY EY 27SB7G-S — 7 kg, 1200 RPM, Grey
SKU:
11832214
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Grey |
| Weight: | 55 kg |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 38 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 467 mm |
| Width: | 595 mm |
Front-load washing machine CANDY GD 17SB7-S — 7 kg, 1100 RPM, A energy, white
SKU:
11683957
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 55 kg |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1100 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 38 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 467 mm |
| Width: | 595 mm |
Front-load washing machine Electrolux 600 Series SensiCare EWS6326BE, 6 kg, 1200 rpm, depth 37.8 cm, Energy class A
SKU:
11649438
In stock
373,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Gorenje WNHPI94A1PS – 9 kg, 1400 RPM, A energy, 595×540×845 mm, white
SKU:
11691180
In stock
337,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 58 kg |
| Rated capacity: | 9 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 44 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 595 mm |
Front-load washing machine LG F2WR508SWW, 8 kg capacity, 1200 rpm, 47.5 cm depth, Energy class A
SKU:
10744878
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine LG F4X5511THB — 11 kg capacity, 1351 RPM, A energy class, White
SKU:
11681220
In stock
481,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 70 kg |
| Rated capacity: | 11 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 71 dB |
| Maximum spin speed: | 1351 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 37 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 620 mm |
| Width: | 600 mm |
| Noise level (wash): | 56 dB |
Front-load washing machine Samsung WW90DG6G94LKU4, 9 kg, 48 cm depth, 1400 rpm, Energy class A
SKU:
11435697
In stock
377,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front-load washing machine Smeg WNP96SLAAIN 9 kg, 1600 RPM, A class, 600×580×840 mm, white
SKU:
11589941
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 78 kg |
| Rated capacity: | 9 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 78 dB |
| Maximum spin speed: | 1600 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 49 kWh |
| Height: | 840 mm |
| Depth: | 580 mm |
| Width: | 600 mm |
| Noise level (wash): | 0 dB |
Front-loading washing machine Bosch WAN2408LSN Series 4 — 8 kg, 1200 rpm, 65 L drum, A32 cm door, white
SKU:
11693081
In stock
562,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Front‑load washing machine Gorenje WNHAI84APS/PL — 8 kg, 1400 RPM, Inverter motor, Steam, 15 programs
SKU:
10965968
In stock
359,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Gorenje WPNEI82A1SWIFI Washing Machine Front-load 8 kg
SKU:
11276595
In stock
370,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 65 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 74 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 40 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 545 mm |
| Width: | 600 mm |
LG F4WR510SBM Washing Machine Front-load 10 kg 1400 RPM Black
SKU:
11597811
In stock
469,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Black |
| Weight: | 69 kg |
| Rated capacity: | 10 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 71 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 46 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 565 mm |
| Width: | 600 mm |










