Showing 49–60 of 110 results
Filter by price
Filter by brands
Washing machines
Washer dryer AEG L9WEF80690 front-load freestanding 6 kg wash & dry, 1551 RPM, heat pump, white
SKU:
11687045
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1551 RPM |
| Height: | 867 mm |
| Depth: | 631 mm |
| Width: | 596 mm |
| Drying system: | Heat pump |
Washer Dryer Candy GWD 374SB7-S Freestanding Front-load White E
SKU:
11636420
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 59 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 70 dB |
| Maximum spin speed: | 1300 RPM |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 510 mm |
| Width: | 595 mm |
Washer dryer CANDY Smart Pro COW 4644TWM6/1-S, 4 kg, 1400 RPM, 450×600×850 mm, white
SKU:
11231176
In stock
| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 59 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 74 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 450 mm |
| Width: | 600 mm |
Washer dryer Indesit BDE 86436 WSV EE — 6 kg, 1400 RPM, White, 595×540×850 mm
SKU:
10808893
In stock
343,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 66 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 595 mm |
Washer Dryer LG F2DV5S7S1E 5 kg
SKU:
4066928
In stock
386,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 63 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1170 RPM |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 475 mm |
| Width: | 600 mm |
| Noise level (wash): | 72 dB |
Washer dryer LG WT1210EGF freestanding front-load, 22 kg, 1400 RPM, Green/White
SKU:
11221852
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | Green, White |
| Weight: | 128 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Height: | 1655 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 660 mm |
Washer Dryer WHIRLPOOL FFWDB 864489 SV EE front-load 6 kg 1400 RPM white
SKU:
11245400
In stock
478,99 €| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 66 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 75 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 540 mm |
| Width: | 595 mm |
Washer-Dryer AEG LWR98165NXE, 9 kg
SKU:
11408219
In stock
| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washer-dryer combo AEG L9WAN61BCE — 10 kg wash / 6 kg dry, 1600 rpm, depth 63.6 cm, Energy class B
SKU:
11409420
In stock
1.085,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washer-dryer combo Electrolux PerfectCare 900 EW9WN161BCE, 10 kg wash / 6 kg dry, 1600 rpm, depth 63.6 cm, Energy class B
SKU:
11356769
In stock
1.016,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washer-dryer combo Samsung SmartThings AI WD90DG6B85BBU4 — 9 kg wash / 6 kg dry, 60 cm depth, 1400 rpm, Energy class D
SKU:
11150380
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Washer-dryer combo Samsung SmartThings AI WD90DG6B85BKU4 — 9 kg wash / 6 kg dry, 60 cm depth, 1400 rpm, Energy class D
SKU:
11150381
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|















