Showing 61–72 of 110 results
Filter by price
Filter by brands
Washing machines
Washer-dryer Electrolux EW7W2682E — 8 kg wash load, 1400 rpm spin
SKU:
11023762
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Washer-Dryer Electrolux EW7W4492E 9kg Wash 6kg Dry 1400rpm
SKU:
10959639
In stock
535,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Washer-dryer Electrolux EW8W261BG, 8 kg capacity, Energy class D
SKU:
10915114
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Washing machine AEG LFR85146QE – 10 kg, 1351 rpm, A class
SKU:
8796553
In stock
673,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Rated capacity: | 10 kg |
| Noise emission class: | B |
| Energy consumption per 100 cycles: | 51 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 660 mm |
| Width: | 600 mm |
| Noise level: | 75 dB |
Washing machine AEG LTR8E363E top load 6 kg white, Energy class A
SKU:
10669666
In stock
507,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine AMICA WA 461 022 6 kg 1000 RPM front-load white
SKU:
10975877
In stock
350,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 52 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 79 dB |
| Maximum spin speed: | 1000 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 64 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 400 mm |
| Width: | 595 mm |
Washing machine Bauknecht WM Elite 9AA front-load 9 kg 1351 RPM A White 595×605×850 mm
SKU:
12236399
In stock
699,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 75.3 kg |
| Rated capacity: | 9 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1351 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 40 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 605 mm |
| Width: | 595 mm |
Washing machine BEKO BM1WFSU38223WB 7kg 1200rpm White
SKU:
11562836
In stock
339,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washing machine BEKO BM1WFU37225WW — 7 kg, 1400 rpm, 15 programs, LED display, front-load, white
SKU:
11131654
In stock
358,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|















