Showing 37–48 of 110 results
Filter by price
Filter by brands
Washing machines
LG F4WR711S3HA Washing Machine Front-load 11 kg
SKU:
10747577
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White, Black |
| Weight: | 71 kg |
| Rated capacity: | 11 kg |
| Spin-drying class: | A |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 71 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 48 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 565 mm |
| Width: | 600 mm |
Samsung WD18DB8995BZ Washer Dryer Freestanding Front-load Stainless Steel A
SKU:
11597807
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | Stainless steel |
| Weight: | 147 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1000 RPM |
| Height: | 1110 mm |
| Depth: | 875 mm |
| Width: | 686 mm |
Siemens iQ300 WM14N127 Washing Machine 8 kg
SKU:
11192429
In stock
554,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 70.6 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 46 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 590 mm |
| Width: | 598 mm |
Siemens iQ500 WU14UT70 Washing Machine 8 kg
SKU:
11350383
In stock
631,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 74.5 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 69 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 54 kWh |
| Height: | 845 mm |
| Depth: | 599 mm |
| Width: | 598 mm |
Slim washing machine Toshiba TW-BL80A2PL(SS), 8 kg
SKU:
7936721
In stock
478,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|---|
| Product colour: | Silver |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | B |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 52 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Width: | 595 mm |
| Noise level: | 76 dB |
Top-load washing machine Electrolux EW2TN5261FP, 6 kg, 1200 RPM, 42 L drum, white
SKU:
10917905
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|
Top-load washing machine Electrolux EW6TN4062P, 6 kg, 1000 rpm, 40 L/cycle, 890x400x600 mm, white
SKU:
4612986
In stock
474,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|
Top-load washing machine WHIRLPOOL TDLR 6240S EN/N — 6 kg, 1200 RPM, C class, 42 L drum, White
SKU:
11020266
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 57 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 56 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |
Top-load washing machine WHIRLPOOL TDLR 65230SS — 6.5 kg, 1200 RPM, white
SKU:
3674878
In stock
| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 57 kg |
| Rated capacity: | 6.5 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 77 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 66 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |
Top-load washing machine WHIRLPOOL TDLR6240SSEUN — 6 kg, 1200 RPM, C energy class, white
SKU:
5029444
In stock
| Energy efficiency class: | C |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 57 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 76 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 56 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |
Top-load washing machine WHIRLPOOL TDLRB 7232BS EU, 7 kg, 1200 RPM, 400×600×900 mm, white
SKU:
11150384
In stock
531,99 €| Energy efficiency class: | D |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 56 kg |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 69 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |
Top-load washing machine WHIRLPOOL TDLRBX 6252BS EU — 6 kg, 1200 RPM, B energy class, 900×400×600 mm, white
SKU:
8847027
In stock
| Energy efficiency class: | B |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 56 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 48 kWh |
| Height: | 900 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 400 mm |










