Showing 1–12 of 26 results
Filter op prijs
Canon
Canon EOS 2000D BK BODY EU26 SLR Camera Body 24.1 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
642665
In stock
562,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Body |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Canon EOS 850D SLR Camera Kit 24.1 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
4157664
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Canon EOS R50 MILC 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
11203490
In stock
1.119,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.328 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Canon EOS R50 V MILC 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black
SKU:
11550571
In stock
1.014,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Canon EOS RP MILC 26.2 MP CMOS 6240 x 4160 pixels Black
SKU:
4436180
In stock
954,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.44 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 26.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6240 x 4160 |
Canon EOS RP MILC Body 26.2 MP CMOS 6240 x 4160 pixels Black
SKU:
8885408
In stock
680,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.44 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 26.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6240 x 4160 |
Compact camera Canon PowerShot V1 Premium Vlogger Kit — 22.3 MP, 1/4″ CMOS, 4K UHD, 3.1x optical zoom, 3″ touchscreen, Black
SKU:
11660585
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.426 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 22.3 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5760 x 3840 |
| Image sensor size: | 4-Jan |
Compact camera Canon PowerShot V10 20 MP CMOS 1″ Silver
SKU:
10487714
In stock
| Product colour: | Zilver |
|---|---|
| Gewicht: | 0.211 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5472 x 3648 |
| Image sensor size: | 1 |
Compact camera Canon PowerShot V10 20 MP CMOS 4K Ultra HD
SKU:
10483884
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.211 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5472 x 3648 |
| Image sensor size: | 1 |
Compact camera Canon PowerShot V10 20 MP CMOS 4K Ultra HD Silver
SKU:
10489755
In stock
| Product colour: | Zilver |
|---|---|
| Gewicht: | 0.211 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Maximum image resolution: | 5472 x 3648 |
| Image sensor size: | 1 |
MILC Body Canon EOS R7 32.5 MP
SKU:
9815615
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.53 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 32.5 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6960 x 4640 |
MILC Canon EOS R8 24.2 MP CMOS 4K Ultra HD Wi-Fi
SKU:
10007626
In stock
1.181,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.414 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |