Showing 1–12 of 103 results
Robot Cleaners
3-in-1 stick vacuum Electrolux EW82U2DB — battery, dry & wet cyclonic bagless, 85 W, 4.3 Ah, blue
SKU:
11645018
In stock
493,99 €| Product colour: | Blauw |
|---|---|
| Gewicht: | 9.05 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Runtime: | 80 min |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Bagless robot vacuum cleaner Karcher RCV 5 — LiDAR navigation, 120 min runtime, 5000 Pa, 0.33 L dust bin, wet mopping, 5200 mAh battery
SKU:
8408899
In stock
339,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 3.9 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.33 L |
| Runtime: | 120 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Docking station ROSIWIT Skywalker 50, grey colour
SKU:
11463769
In stock
Roborock Q10 VF robot vacuum cleaner — bagless, 0.5 L dust bin, 5200 mAh battery, 250 min runtime, wet mopping, white
SKU:
11470940
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 2.99 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 250 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Roborock Q10 VF robot vacuum cleaner, bagless, black — 10000 Pa, 150 min, 0.5 L dust bin, 5200 mAh
SKU:
11646255
In stock
343,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 2.99 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 150 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Roborock Q10 VF+ robot vacuum cleaner Black — 0.5 L dust bin, 150 min runtime, Li‑Ion 5200 mAh, wet mopping, automatic charging base
SKU:
11470117
In stock
322,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 2.99 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 150 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Roborock Q7 TF+ robot vacuum cleaner, bagless, wet mopping, 0.2 L dust bin, 3200 mAh battery, 150 min runtime, 65 dB, RockDock Plus charging & purification
SKU:
11470111
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 150 min |
| Wet mopping: | Ja |
Roborock Qrevo MaxV (with RDS) white robot vacuum with automatic refill and drying station
SKU:
12236959
In stock
897,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 3.03 L |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Roborock robot vacuum Qrevo C Pro Black — bagless 0.33 L, Li-Ion 5200 mAh, round 350×96.5 mm
SKU:
11689631
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.33 L |
| Automatic base station return: | Ja |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Roborock robot vacuum Qrevo Curv 2 Flow — dust bag, 0.325 L, Li‑Ion 5200 mAh, 240 min, white
SKU:
11689632
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 4.6 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 240 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |

