Showing 1–12 of 107 results
Electric Kettles
Electric kettle Alessi 1.0L 2200W black
SKU:
11536896
In stock
Electric kettle Alessi 9093 B 2 L 2200 W Stainless steel
SKU:
352184
In stock
Electric kettle Alessi MDL06/1R 1.0L 2200W Red
SKU:
10905656
In stock
Electric kettle Alessi Plissé 1.7 L 2200 W green, thermoplastic body, hidden base, safety cutoff
SKU:
11536926
In stock
Electric kettle Bosch 1.5 L 2400 W Black Stainless steel
SKU:
2152497
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Gewicht: | 1.592 kg |
| Power: | 2400 W |
Electric kettle Bosch 1.7 L 1850 W Black Stainless steel
SKU:
360314
In stock
102,99 €| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Gewicht: | 1.7 kg |
| Power: | 1850 W |
Electric kettle Bosch 1.7 L 2200 W Black Grey
SKU:
232168
In stock
97,99 €| Product colour: | Black, Grey |
|---|---|
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Gewicht: | 1.7 kg |
| Power: | 2200 W |
Electric kettle Brewista Artisan Variable Temperature Kettle 1 L, black matte
SKU:
11993280
In stock
