Showing 13–24 of 26 results
Filter op prijs
Canon
Mirrorless camera body Canon EOS R100, 24.1 MP CMOS, 6000×4000, 4K, black
SKU:
11666878
In stock
590,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.309 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Canon EOS R10 with 24.2 MP CMOS sensor, 6000×4000 resolution, black
SKU:
9815617
In stock
1.115,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.382 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Canon EOS R100 24.1 MP CMOS, 6000×4000, black, 309 g
SKU:
10499429
In stock
700,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.309 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Canon EOS R100 with 24.1 MP CMOS sensor, 6000×4000 resolution, black
SKU:
10498373
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.309 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless Camera Canon EOS R50 Black 24.2MP 4K Ultra HD
SKU:
8527072
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.328 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless Camera Canon EOS R50 Black 24.2MP 4K Video
SKU:
10443352
In stock
691,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.328 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Canon EOS R7 with RF-S 18-150mm lens, 32.5 MP CMOS, 4K, 0.53 kg
SKU:
9815614
In stock
1.747,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.53 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 32.5 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6960 x 4640 |
Mirrorless Camera Canon EOS R8 RF 24-50mm Kit
SKU:
10620645
In stock
1.605,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.414 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Body Canon EOS 2000D BK BODY EU26
SKU:
2106189
In stock
591,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Body |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Kit Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III
SKU:
694361
In stock
422,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Kit Canon EOS 250D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6
SKU:
1971403
In stock
680,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.449 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Kit Canon EOS 250D with 18-55mm lens, 24.1 MP, CMOS, 6000×4000, 4K, 3″ touchscreen, 0.449 kg
SKU:
1971400
In stock
695,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.449 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Kit |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |