Showing 37–48 of 105 results
Filter op prijs
Samsung
Smartphone Samsung Galaxy S25+ 6.7″ 12 GB 256 GB Navy
SKU:
11262486
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Navy |
| Gewicht: | 0.19 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 4900 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Samsung Galaxy S25+ 6.7″ AMOLED 120Hz 12GB RAM 256GB 4900mAh IP68
SKU:
11255901
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Qualcomm Snapdragon |
| Product colour: | Blauw |
| Gewicht: | 0.19 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 2000 |
| Battery capacity: | 4900 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Samsung Galaxy S26 6.3″ (16 cm) Dual SIM, Exynos 2600, 12 GB RAM, 512 GB, 5G, 4300 mAh, Blue
SKU:
11712897
In stock
| Display diagonal: | 6.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2340 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blauw |
| Gewicht: | 0.167 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 4300 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Samsung Galaxy S26 Ultra — 6.9″ (17.5 cm) AMOLED, Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12 GB RAM, 512 GB, 5000 mAh, Dual SIM, White
SKU:
11712890
In stock
1.186,99 €| Display diagonal: | 6.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Wit |
| Gewicht: | 0.214 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 200 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Samsung Galaxy S26 Ultra — 6.9″ (17.5 cm), Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12 GB RAM, 512 GB, 200 MP, 5000 mAh, Dual SIM, Blue
SKU:
12006375
In stock
| Display diagonal: | 6.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Blauw |
| Gewicht: | 0.214 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 200 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Samsung Galaxy S26 Ultra — 6.9″ (17.5 cm), Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12 GB RAM, 512 GB, 200 MP, 5000 mAh, Violet
SKU:
11712888
In stock
1.157,99 €| Display diagonal: | 6.9 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 3120 x 1440 |
| Internal storage capacity: | 512 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 16.0 |
| Processor family: | Snapdragon |
| Product colour: | Violet |
| Gewicht: | 0.214 kg |
| RAM capacity: | 12 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 200 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 12 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | Niet ondersteund |
Smartphone Samsung Galaxy SM-A176B/DS 6.7″ 8GB 256GB 5G Blue
SKU:
11613559
In stock
245,99 €| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1080 x 2340 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Processor family: | Samsung Exynos |
| Product colour: | Blauw |
| Gewicht: | 0.192 kg |
| RAM capacity: | 8 GB |
| SIM card capability: | Hybrid Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | C |
| Battery endurance in cycles: | 1200 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
Smartphone Samsung Galaxy XCover7 6.6″ 128GB Black
SKU:
10797643
In stock
| Display diagonal: | 6.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2408 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Zwart |
| Gewicht: | 0.24 kg |
| RAM capacity: | 6 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Battery capacity: | 4050 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 8 3.3 cm AMOLED 40 mm 4G GPS Silver
SKU:
11516464
In stock
| Kleur van de band: | Wit |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Display diagonal: | 1.3 “ |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Vorm: | Round |
| Kleur van de horlogekast: | Zilver |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 40 |
| Gewicht: | 0.03 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 8 3.81 cm AMOLED 44 mm GPS Wi-Fi
SKU:
11516463
In stock
| Kleur van de band: | Grafiet |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Vorm: | Round |
| Kleur van de horlogekast: | Grafiet |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 44 |
| Gewicht: | 0.034 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 8 3.81 cm AMOLED 44 mm GPS Wi-Fi
SKU:
11613540
In stock
| Kleur van de band: | Grafiet |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Display diagonal: | 1.5 “ |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Vorm: | Round |
| Kleur van de horlogekast: | Grafiet |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 44 |
| Gewicht: | 0.034 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 8 Classic 46 mm AMOLED 4G GPS Silver
SKU:
11517570
In stock
| Kleur van de band: | Wit |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Display diagonal: | 1.3 “ |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Vorm: | Round |
| Kleur van de horlogekast: | Zilver |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 46 |
| Gewicht: | 0.0635 kg |
| Wifi: | Ja |