Showing 205–216 of 221 results
Filter op prijs
Filter by brands
- 3M 2
- Acezone 1
- Aftershokz 1
- Agfeo 1
- Anker 4
AppleApple 24
AsusAsus 2- Audio technica 1
- Austrian audio 1
- Avantone 1
- Bang-olufsen 4
- Beats 2
- Beyerdynamic 9
- Bitmat 1
- Blackshark 1
- Bose 7
- Campfire 1
- Cardo 3
- Catrice 1
- Cisco 6
- Corsair 1
- Crestron 1
DellDell 1- Devialet 1
- Epos 8
- Fiio 3
- GN Audio Germany 11
- Google 1
- Harman kardon 1
- Hedd Audio 1
- Hifiman 2
- Hp 7
- Hp-poly 9
- Huawei 1
- Interphone 1
- Jabra 26
- Jbl 1
LogitechLogitech 9- Lucidsound 1
- Midland 1
- Monoprice 2
- Moondrop 4
- Nokia 1
- Oem 1
- Queen of Audio 1
- Razer 5
SamsungSamsung 3- Saramonic 2
- Sena 2
- Sennheiser 11
- Shokz 4
- Shure 4
- Sony 6
- Soundcore 1
- Steelseries 3
- Teufel 1
- Yealink 6
- Zebra 4
Headphones
Over-ear wireless headset Apple AirPods Max Starlight — Bluetooth, circumaural, head-band, 386.2 g
SKU:
11676043
In stock
507,99 €| Product colour: | Beige |
|---|---|
| Gewicht: | 0.3862 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Personal audio conferencing system Yealink WH66 DECT Wireless Headset DUAL TEAMS
SKU:
4227462
In stock
305,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.127 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Planar Hi‑Fi headphones Moondrop Para 2, open/closed unspecified, model Para 2
SKU:
12101993
In stock
Soundcore Sleep A30 Wireless In-Ear Sleep Earbuds with Active Noise Cancellation and Snore Masking
SKU:
12432051
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Gewicht: | 0.066 kg |
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | In-ear |
Studio Headphones Beyerdynamic DT 1990 Pro MKII — Wired, 30 Ω, 5–40000 Hz, 376 g, Black
SKU:
11164367
In stock
507,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.376 kg |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
True wireless earbuds Sennheiser Momentum True Wireless 4 — black/copper
SKU:
11642822
In stock
Wired USB-C Stereo Headset HP Poly Blackwire 8225‑M, Active Noise Cancellation, Microsoft Teams certified (C92SCA6)
SKU:
11678494
In stock
Wireless DECT Headset Poly Savi 8210 UC Microsoft Teams Certified, 1880–1900 MHz, USB-A, 180 m, Supraaural, Black
SKU:
11865264
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.115 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Wireless Dual On-Ear Headset Cisco Headset 730 — Bluetooth + Wired, 20–20000 Hz, 65 m range, 216 g, Platinum
SKU:
3935831
In stock
| Product colour: | Platinum |
|---|---|
| Gewicht: | 0.216 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Wireless Earbuds Hifiman TWS800 – Hi-Fi True Wireless in-ear headphones
SKU:
11914173
In stock
Wireless gaming headset Beyerdynamic MMX 150 White
SKU:
11625721
In stock