Showing 85–96 of 103 results
Robot Cleaners
Robot vacuum KROSS Sharkclean Matrix Plus (round) — 110 min runtime, roller & side brush, wet mopping, 3.5 kg
SKU:
12049597
In stock
| Product colour: | Silver, Blue, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 3.5 kg |
| Runtime: | 110 min |
| Wet mopping: | Ja |
Robot vacuum Makita DRC300Z
SKU:
5101757
In stock
Robot Vacuum Midea I5C
SKU:
4317634
In stock
224,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 3 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.45 L |
| Runtime: | 110 min |
| Wet mopping: | Nee |
Robot Vacuum Midea S8+
SKU:
11349642
In stock
498,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 8.7 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.4 L |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Nee |
Robot vacuum mop Roborock S8 MaxV Ultra, combi dust container, 2.77 L total capacity, 5200 mAh, 180 min runtime, White
SKU:
10899353
In stock
928,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Dust container type: | Combi |
| Dust capacity (total): | 2.77 L |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum MOVA MVE20SPP — bagless 0.33 L dust bin, 0.245 L water tank, 3200 mAh battery, white
SKU:
12111794
In stock
232,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 2.8 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
| Wet mopping: | Ja |
Robot vacuum Philips 7000 series XU7000/01 — bagless 0.26 L, Li‑Ion 5200 mAh, 180 min, Gold/Black
SKU:
11502143
In stock
348,99 €| Product colour: | Gold, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 3.9 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.3 L |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 180 min |
| Wet mopping: | Nee |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum Roborock Q10 VF, bagless 0.5 L, Li-Ion 5200 mAh, 250 min runtime, white
SKU:
12026678
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 2.99 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 250 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum Roborock Q10 VF+ — cordless Li‑Ion 5200 mAh, 250 min runtime, 0.5 L dust bin, white
SKU:
12092602
In stock
470,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 2.99 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 250 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum Roborock Qrevo Edge 2 Pro — bagless, wet mopping, 190 min runtime, 5200 mAh, 4 cm climb
SKU:
11867575
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Dust container type: | Bagless |
| Runtime: | 190 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot vacuum Viomi V2 Pro — bagged dust container, 0.55 L, 130 min runtime, wet mopping, ABS housing
SKU:
12102148
In stock
325,99 €| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 3.6 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 0.55 L |
| Runtime: | 130 min |
| Wet mopping: | Ja |
Robot vacuum Xiaomi S40 Pro — bagless 0.43 L, wet mopping, 5200 mAh battery
SKU:
11601983
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 4.2 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.43 L |
| Automatic base station return: | Ja |
| Wet mopping: | Ja |

