Showing 145–156 of 166 results
Filter op prijs
Filter by brands
- Amica 2
- Ariete 1
- Bissell 8
- Bosch 15
- Cecotec 1
- Concept 4
- Dedra 1
- Dewalt 6
- Dreame 7
- Dyson 6
- Electrolux 2
- Eta 3
- Eufy 1
- Ezviz 1
- Flex 1
- Gorenje 1
- Hikoki 3
- Imou 1
- Jimmy 2
- Karcher 21
- Lavor 1
- Lenovo 1
- Makita 7
- Menzer 3
- Metabo 4
- Nilfisk 5
- Numatic 1
- Oem 3
PhilipsPhilips 15- Polti 1
- Roborock 1
- Rowenta 1
SamsungSamsung 1- Sencor 2
- Severin 2
- Shark 3
- Sharp 1
- Siemens 2
- Solac 1
- Sourcing 1
- Stanley 2
- Starmix 7
- Tefal 1
- Thomas 3
- Tineco 2
- Tristar 2
- Vileda 1
- Xiaomi 3
- Zelmer 2
Vacuum Cleaners
Vacuum Cleaner Starmix iPulse M-1635 Safe Plus
SKU:
8202499
In stock
| Product colour: | Black, Red |
|---|
Vacuum cleaner starmix uClean ADL-1420 EHP — Black/Red
SKU:
7110154
In stock
426,99 €| Product colour: | Black, Red |
|---|
Vacuum Cleaner Vileda PureClean S5 Plus
SKU:
11280903
In stock
WD 5 P S V-25/5/22 Workshop *EU, 1.628-374.0, Karcher
SKU:
11152454
In stock
Wet & dry vacuum cleaner Karcher NT 30/1 Ap Te L, 30 L, 1,380 W, 25.4 kPa, 2.5 m hose
SKU:
5073251
In stock
| Product colour: | Grey, Black, Yellow |
|---|---|
| Gewicht: | 16.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Wet & Dry Vacuum Cleaner Sourcing Metabo AS 36-18 L 30 PC CC, 30 L, 18 V, Fleece Filter
SKU:
12370686
In stock
| Product colour: | Red, Green, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 9.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Wet and dry vacuum cleaner Bosch GAS 35 L AFC Professional — 35 L capacity, 1200 W, L dust class, 5 m hose
SKU:
1864055
In stock
| Product colour: | Blue, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 12.2 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
Wet and dry vacuum cleaner Kärcher NT 22/1 Ap L – 22 L, 1300 W, 25.5 kPa vacuum, 71 l/s airflow, 1.9 m hose, 6 m cable
SKU:
1858147
In stock
| Product colour: | Black, Grey, Yellow |
|---|---|
| Gewicht: | 5.7 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |