Showing 121–132 of 140 results
Cameras
Mirrorless camera Panasonic Lumix DC-G100D black 20.3 MP 4K video
SKU:
10877900
In stock
Mirrorless camera Panasonic Lumix DC-G97 kit with Lumix 14-140mm POWER OIS lens
SKU:
11280829
In stock
952,99 €Mirrorless camera Panasonic Lumix DC-GH7 body 20.3MP Micro Four Thirds 4K
SKU:
11038809
In stock
1.686,99 €Mirrorless camera Panasonic Lumix DC-S5 II with 50mm lens, full-frame 24MP
SKU:
11038792
In stock
1.588,99 €Mirrorless camera Panasonic Lumix DC-S5D 24.2 MP Full Frame, 4K video
SKU:
11161732
In stock
Mirrorless Camera Sony α 7 III + 28-70mm
SKU:
635360
In stock
1.503,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless Camera Sony α 7 III MILC Body 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black ILCE-7M3B
SKU:
635359
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.65 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC Body |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
Mirrorless camera Sony α ILCE-6400AM — 24.2 MP, 1/1.6″ CMOS, 18–135 mm, 4K UHD, Wi‑Fi, 3″ touchscreen, black
SKU:
12104295
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.403 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
| Image sensor size: | 1/1.6 |
Mirrorless Camera Sony α ZV-E10L 24.2 MP CMOS Black
SKU:
4272142
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 0.343 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.2 MP |
| Camera type: | MILC |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
SLR Camera Body Canon EOS 2000D BK BODY EU26
SKU:
2106189
In stock
591,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 24.1 MP |
| Camera type: | SLR Camera Body |
| Maximum image resolution: | 6000 x 4000 |
