Showing 109–118 of 118 results
Filter by price
Filter by brands
AcopinoAcopino 2- Bialetti 2
- Blade 1
- Bosch 2
- Braun 1
- Caso 2
- Cecotec 3
- Delonghi 21
- Didiesse 2
- Evolveo 1
- Gaggia 5
- Gastroback 4
- Graef 2
- Hibrew 1
- Jata 1
- Jura 2
- Krups 5
- La Marzocco 7
- Lelit 4
- Melitta 4
- Moccamaster 1
- Nespresso 2
- Ninja 1
- Nivona 2
PhilipsPhilips 12- QuickMill 1
- Rocket 1
- Saeco 1
- Sage 12
- Sbox 1
- Siemens 5
- Smeg 2
- Solis 2
- Tchibo 1
- Teesa 1
- Zwilling 1
Coffee Machines
Espresso machine Siemens EQ.6 plus s100 — 1.7 L water tank, 15 bar, 300 g bean hopper, 1500 W
SKU:
3584860
In stock
489,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.568 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
Espresso machine Smeg 1.1 L ECF02CREU
SKU:
10796706
In stock
| Product colour: | Cream colour |
|---|---|
| Weight: | 4.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Smeg 1.1 L ECF02WHEU
SKU:
10894183
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Tchibo Esperto Mini black — compact home espresso maker
SKU:
11650754
In stock
229,99 €Fully‑automatic espresso machine JURA Z10 (EB) — 2.4 L water tank, built‑in grinder, 1450 W, aluminium/white
SKU:
11665747
In stock
| Product colour: | White, Aluminium |
|---|---|
| Weight: | 12.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.4 L |
Hot Water Dispenser Caso PerfectCup 1000 PRO — electric hot-water tap, model 1878
SKU:
11029044
In stock
Pod coffee machine Didiesse DarkSide Semi-auto 1.3 L water tank, 1-cup, 650 W, Black
SKU:
11680794
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 3 kg |
| Product type: | Pod coffee machine |
| Water tank capacity: | 1.3 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Saeco SM6580/10 Fully‑automatic espresso machine with built‑in grinder, 1.8 L water tank, 300 g bean container, TFT display, 1500 W
SKU:
11073020
In stock
| Product colour: | Grey, Silver |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
Solis Grind & Infuse Perfetta Semi-auto Espresso machine 2.6 L
SKU:
11029099
In stock
767,99 €| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 9.6 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.6 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |