Showing 25–36 of 118 results
Filter by price
Filter by brands
AcopinoAcopino 2
BialettiBialetti 2
BladeBlade 1
BoschBosch 2
BraunBraun 1
CasoCaso 2
CecotecCecotec 3
DelonghiDelonghi 21
DidiesseDidiesse 2
EvolveoEvolveo 1
GaggiaGaggia 5
GastrobackGastroback 4
GraefGraef 2- Hibrew 1
- Jata 1
- Jura 2
- Krups 5
- La Marzocco 7
- Lelit 4
- Melitta 4
- Moccamaster 1
- Nespresso 2
- Ninja 1
- Nivona 2
PhilipsPhilips 12- QuickMill 1
- Rocket 1
- Saeco 1
- Sage 12
- Sbox 1
- Siemens 5
- Smeg 2
- Solis 2
- Tchibo 1
- Teesa 1
- Zwilling 1
Coffee Machines
Drip coffee maker Krups 15 cups KT8428
SKU:
11180402
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Drip coffee maker |
| Capacity in cups: | 15 cups |
Drip coffee maker Lelit PL162T-EU — manual, 2.5 L water tank, OLED display, 1400 W, white
SKU:
12219341
In stock
| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 27.2 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
Drip coffee maker MELITTA EPOS 1024-04 semi-automatic with built-in grinder, 1 L water tank, 8-cup capacity, 1515 W, black/gold
SKU:
12041769
In stock
314,99 €| Product colour: | Black, Gold |
|---|---|
| Weight: | 4.6 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1 L |
| Capacity in cups: | 8 cups |
Drip coffee maker MELITTA Melitta 1024-11, fully automatic, built-in grinder, 8-cup jug, 1515 W, black/silver
SKU:
11184822
In stock
| Product colour: | Silver, Black |
|---|---|
| Weight: | 3.6 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Capacity in cups: | 8 cups |
Drip coffee maker MOCCAMASTER 19660 — semi-auto, 14-cup capacity, black, jug reservoir, 2200 W
SKU:
12242858
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Product type: | Drip coffee maker |
| Capacity in cups: | 14 cups |
Drip coffee maker ZWILLING 1.5 L Enfinigy
SKU:
4767421
In stock
121,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 2.64 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.5 L |
| Capacity in cups: | 12 cups |
Electric moka pot Bialetti EAsy Timer 6 — electric moka, 0.3 L (6 cups), stainless steel, LED display
SKU:
6678303
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Electric moka pot |
| Water tank capacity: | 0.3 L |
| Capacity in cups: | 6 cups |
Espresso capsule machine De’Longhi Citiz EN 167.W — 1 L water tank, 19 bar, white
SKU:
303856
In stock
112,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 2.95 kg |
| Product type: | Capsule coffee machine |
| Water tank capacity: | 1 L |
Espresso coffee machine De’Longhi Magnifica S ECAM220.30.SB — 1.8 L water tank, 250 g bean hopper, built-in grinder and milk frother
SKU:
5036058
In stock
333,99 €| Product colour: | Black, Silver |
|---|---|
| Weight: | 8.8 kg |
| Product type: | Drip coffee maker |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso coffee machine Siemens TE658209RW — fully automatic, 1.7 L water tank, built-in grinder, 19 bar, milk frother
SKU:
2133911
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 10.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |