Showing 97–108 of 118 results
Filter by price
Filter by brands
AcopinoAcopino 2- Bialetti 2
- Blade 1
- Bosch 2
- Braun 1
- Caso 2
- Cecotec 3
- Delonghi 21
- Didiesse 2
- Evolveo 1
- Gaggia 5
- Gastroback 4
- Graef 2
- Hibrew 1
- Jata 1
- Jura 2
- Krups 5
- La Marzocco 7
- Lelit 4
- Melitta 4
- Moccamaster 1
- Nespresso 2
- Ninja 1
- Nivona 2
PhilipsPhilips 12- QuickMill 1
- Rocket 1
- Saeco 1
- Sage 12
- Sbox 1
- Siemens 5
- Smeg 2
- Solis 2
- Tchibo 1
- Teesa 1
- Zwilling 1
Coffee Machines
Espresso machine Sage 2 L Barista Pro
SKU:
4507570
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage 2 L The Barista Express Impress
SKU:
10945101
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 10.98 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage 2.5 L Oracle Touch
SKU:
4377805
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
| Coffee beans capacity: | 280 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage 2.5 L SES990BST4EEU1
SKU:
11000453
In stock
| Product colour: | Grey, Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
| Coffee beans capacity: | 280 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage SES876SST4EEU1 – Sage semi‑automatic espresso maker
SKU:
12082739
In stock
| Product colour: | White, Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso Machine Sage SES990NRE – Sage 2601010061 pressure espresso maker
SKU:
12016372
In stock
Espresso machine Sage SES995BTR4EEU1 semi‑auto with built‑in grinder, 2 L water tank, 340 g bean hopper, 2‑cup capacity, 2300 W, black
SKU:
12247032
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 340 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Sage The Bambino Plus 1.9 L SES500BSS4EEU1
SKU:
3550335
In stock
| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.9 L |
Espresso machine Sage the Oracle 2.5 L SES980BSS4EEU1
SKU:
2084494
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2.5 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine Siemens 1.7 L EQ.6 plus s700
SKU:
3421843
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 10.543 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
Espresso machine Siemens 1.7 L TE657F09DE
SKU:
3476030
In stock
| Product colour: | Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 10.5 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
Espresso machine Siemens 1.9 L TP511D01
SKU:
11029097
In stock
511,99 €| Product colour: | Metallic, Silver |
|---|---|
| Weight: | 8.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.9 L |
| Coffee beans capacity: | 270 g |