Showing 109–120 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
Laptops
Laptop HP 250 G10 15.6″ Intel Core i7 16GB RAM 512GB SSD Windows 11
SKU:
10670440
In stock
610,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor model: | i7-1355U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.52 kg |
| Product colour: | Silver |
Laptop HP 250R G10 15.6″ FHD Intel Core i3-100U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro Silver (DE keyboard)
SKU:
11692736
In stock
Laptop HP 250R G10 15.6″ FHD IPS, Intel Core i3-100U, 8GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
SKU:
11686538
In stock
570,99 €Laptop HP 250R G10 15.6″ Full HD IPS, Intel Core 5 120U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home, DE layout
SKU:
11686539
In stock
Laptop HP 255R G10 15.6″ FHD IPS, AMD Ryzen 5 7535U, 16GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard
SKU:
11686535
In stock
594,99 €Laptop HP EliteBook 6 G1i 16 inch 512 GB SSD Windows 11 Pro
SKU:
11453286
In stock
1.010,99 €| SSD capacity: | 512 GB |
|---|---|
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
Laptop HP EliteBook 830 G11 13.3″ Intel Core Ultra 5 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
SKU:
11111288
In stock
1.378,99 €| Display diagonal: | 13.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor model: | 135U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.29 kg |
| Product colour: | Silver |
Laptop HP Laptop 15-fd1052ng 15.6″ Intel Core 5 120U 16GB RAM 512GB SSD Intel Graphics FreeDOS 3.0
SKU:
11615273
In stock
Laptop HP Laptop 15-fd1059ng 15.6″ Intel Core 5 120U 16 GB RAM 1 TB SSD Intel Graphics FreeDOS 3.0
SKU:
11615274
In stock
Laptop HP OMEN Gaming Laptop 17.3″ Ryzen AI 9 365 32GB 1TB RTX 5060 nOS
SKU:
11566677
In stock
















