Showing 73–84 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
Laptops
Laptop Erazer Beast 18 X1 18″ QHD+ Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX 5080 Win11
SKU:
11481359
In stock
3.451,99 €Laptop Erazer Beast 18 X1 18″ QHD+ Core Ultra 9 275HX 32GB 2TB SSD RTX 5080 Win11
SKU:
11481360
In stock
4.306,99 €Laptop GIGABYTE GAMING A16 3THK3DE894SH 16″ AMD Ryzen 7 260 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5050 Windows 11 Home
SKU:
11575049
In stock
1.028,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.2 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop GIGABYTE GAMING A16 3VHK3DE894SH 16″ AMD Ryzen 7 260 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home
SKU:
11580968
In stock
1.304,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.2 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop Gigabyte GAMING A16 3WHK3CZ894SH 16″ R7-260 16GB 1TB RTX 5070 W11H
SKU:
11635002
In stock
1.413,99 €Laptop GIGABYTE GAMING A16 3WHK3DE894SH 16″ AMD Ryzen 7 260 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Home
SKU:
11575048
In stock
1.342,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.2 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop GIGABYTE Gaming A16 5VH — Ryzen 7 170, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA RTX 5060, 165 Hz display
SKU:
11974451
In stock
1.074,99 €
















