Showing 25–36 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
AcerAcer 15
AppleApple 2
AsusAsus 16
CaptivaCaptiva 24
DellDell 14
GigabyteGigabyte 32- Hiro 2
- Hp 27
- Lenovo 13
- Medion 3
- Microsoft 1
- Msi 2
- NTT 2
SamsungSamsung 1- T1a 1
- Teqcycle 2
- Terra 1
Laptops
Laptop ASUS ROG Strix G18 18″ Intel Core Ultra 9 32GB 1TB NVIDIA RTX 5080
SKU:
11513292
In stock
3.377,99 €| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2560 x 1600 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 9 |
| Processor model: | 275HX |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Operating system installed: | No |
| Weight: | 3.42 kg |
| Product colour: | Grey |
Laptop ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-U9644X 18″ 240Hz 2.5K Ultra 9-275HX 64GB 2+2TB RTX5080 Win11Pro
SKU:
11429178
In stock
4.425,99 €Laptop ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8013W 18″ Ryzen 7-260 16GB 512GB RTX5050 W11H
SKU:
11581282
In stock
1.428,99 €Laptop ASUS TUF Gaming A18 FA808UM-S8012W 18″ AMD Ryzen 7 260 16GB 1TB NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Home
SKU:
11615347
In stock
| Display diagonal: | 18 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Processor model: | 260 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2.6 kg |
| Product colour: | Grey |
| Processor frequency: | 3.8 GHz |
Laptop Asus VivoBook 15 X1502VA 15.6″ i5-13420H 16GB 512GB Intel UHD W11
SKU:
11411841
In stock
Laptop ASUS Vivobook 15 X1504VA-CB52 15.6″ Intel Core i5 16GB RAM 1TB SSD Windows 11
SKU:
11509772
In stock
641,99 €