Showing 145–156 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
Laptops
Laptop Terra TERRA MOBILE 1551R Intel Core i5-1334U, 15.6″ FHD, 16 GB DDR5, 512 GB SSD, Windows 11 Pro, Silver
SKU:
11974388
In stock
981,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor model: | i5-1334U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.7 kg |
| Product colour: | Silver |
Lenovo Essential V15 G5 IRL | Business Black | 15.6 ” | TN | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | Intel Core i5 | i5-13420H | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | 5.2 | English | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
SKU:
11650038
In stock
Lenovo ThinkBook 16 AMD Ryzen™ 5 7535HS Laptop 40.6 cm (16″) WUXGA 8 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
SKU:
11010604
In stock
| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7535HS |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 660M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.7 kg |
| Product colour: | Grey |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
Lenovo TP L13 Yoga Hybrid 2-1 Laptop Touchscreen 13.3″ Intel Core i5-1235U 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe W11P
SKU:
11418652
In stock
542,99 €| Display diagonal: | 13.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor model: | i5-1235U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Отсутствует |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.32 kg |
| Product colour: | Black |
Lenovo V V15 AMD Ryzen™ 5 7520U Laptop 39.6 cm (15.6″) Full HD 8 GB LPDDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 5 (802.11ac) Windows 11 Pro Black
SKU:
10049457
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 8 GB |
| SSD capacity: | 256 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.65 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Notebook Acer TravelMate P2 16″ Ryzen 5 PRO 7535U 16GB 512GB SSD QWERTZ DE
SKU:
12006760
In stock
Notebook HP 15-fd0068ng (15.6″ FHD, Intel Core 5 120U, 1TB SSD, HDMI, USB-C, FreeDOS)
SKU:
12092798
In stock
622,99 €Notebook HP EliteBook 6 G1ah 14″ AMD Ryzen 5 220 16GB DDR5
SKU:
11616448
In stock
1.275,99 €| Display diagonal: | 14 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 220 |
| Internal memory: | 16 GB |
Notebook HP EliteBook 6 G1ah 16 inch AMD Ryzen 5 220 16 GB DDR5 SDRAM Windows 11 Pro
SKU:
11634322
In stock
1.342,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 220 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
Notebook HP ProBook 450 G10 15.6″ Intel Core i3-1315U 16GB RAM 256GB SSD FreeDOS
SKU:
11278140
In stock
















