Showing 73–84 of 110 results
Filter by price
Filter by brands
Washing machines
Washing machine BEKO BM1WFU39225WPB 9 kg, front-load, 1200 rpm, LED display, B energy
SKU:
11189173
In stock
363,99 €| Energy efficiency class: | B |
|---|
Washing machine BEKO BM3WFSU37213WA 7 kg, Energy efficiency class A
SKU:
11230579
In stock
321,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine Bosch WGG244Z0PL, freestanding front-load, 9 kg, 1400 RPM, A energy class, LED display
SKU:
11498614
In stock
592,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine Bosch WGG254FMSN 9 kg, energy efficiency class A
SKU:
11467495
In stock
644,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine BOSCH WGG254ZNSN, 9 kg
SKU:
11507395
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine Bosch WGG254ZWSN — front load, 10 kg capacity, 1400 RPM, 63 cm depth, LED display, steam, A energy class
SKU:
11465319
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine Bosch WUU28T10PL, front-load, 8–9 kg capacity, 1400 RPM, A energy class
SKU:
11453855
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|
Washing machine CANDY BR 49B8-S, front-load, 9 kg, 1400 RPM, A energy, 600×600×850 mm, white
SKU:
11280428
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 62 kg |
| Rated capacity: | 9 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1400 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 40 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
Washing machine CANDY GD 27S7-S front-load 7 kg 1200 RPM White, 600×470×850 mm, Energy class A
SKU:
11654443
In stock
352,99 €| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 55 kg |
| Rated capacity: | 7 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | A |
| Noise level (spin): | 72 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 38 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 470 mm |
| Width: | 600 mm |
Washing machine CANDY RapidÓ RO 284DWMS7/1-S — front-load, 8 kg, 1200 RPM, A energy
SKU:
11280425
In stock
| Energy efficiency class: | A |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 63 kg |
| Rated capacity: | 8 kg |
| Spin-drying class: | B |
| Noise emission class: | B |
| Noise level (spin): | 74 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 40 kWh |
| Height: | 850 mm |
| Depth: | 530 mm |
| Width: | 600 mm |
Washing machine Candy Smart CSTG 262DE/1-S Top-load 6 kg 1200 RPM White
SKU:
3674594
In stock
392,99 €| Energy efficiency class: | E |
|---|---|
| Product colour: | White |
| Weight: | 56 kg |
| Rated capacity: | 6 kg |
| Spin-drying class: | C |
| Noise emission class: | C |
| Noise level (spin): | 78 dB |
| Maximum spin speed: | 1200 RPM |
| Energy consumption per 100 cycles: | 74 kWh |
| Height: | 860 mm |
| Depth: | 600 mm |
| Width: | 410 mm |
| Noise level (wash): | 61 dB |










