Showing all 4 results
Filter op prijs
Bang-olufsen
Headphones Bang & Olufsen Beoplay Eleven Eucalyptus Green
SKU:
11594349
In stock
Headphones Bang & Olufsen BeoPlay H100
SKU:
11578797
In stock
| Product colour: | Grey, Gold |
|---|---|
| Gewicht: | 0.375 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headphones Bang & Olufsen BeoPlay H100
SKU:
11594325
In stock
| Product colour: | Brown |
|---|---|
| Gewicht: | 0.375 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Bang & Olufsen BeoPlay Eleven
SKU:
11594319
In stock
| Product colour: | Aluminium |
|---|---|
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | In-ear |
| Cable length: | 0.5 m |