Showing all 9 results
Filter op prijs
Beyerdynamic
Headphones Beyerdynamic DT 700 Pro X
SKU:
4587593
In stock
224,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 3 m |
Headphones Beyerdynamic DT 990 PRO
SKU:
6992334
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 3 m |
Headset Beyerdynamic MMX 150 — wired & wireless, USB-C, Bluetooth, gaming, 20–20000 Hz, 336 g, black
SKU:
11625720
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.336 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Beyerdynamic MMX 300 PRO
SKU:
11364333
In stock
179,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.314 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 2.5 m |
Headset Beyerdynamic MMX 330 PRO
SKU:
11364334
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.318 kg |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
| Cable length: | 2.5 m |
Studio Headphones Beyerdynamic DT 1990 Pro MKII — Wired, 30 Ω, 5–40000 Hz, 376 g, Black
SKU:
11164367
In stock
507,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.376 kg |
| Connectivity technology: | Wired |
| Wearing style: | Head-band |
Wireless gaming headset Beyerdynamic MMX 150 White
SKU:
11625721
In stock