Showing all 6 results
Filter op prijs
Cisco
Headset Cisco Headset 561
SKU:
1937744
In stock
| Product colour: | Grey, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 0.0745 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Cisco Headset 721
SKU:
7463897
In stock
191,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.12 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Cisco Headset 721
SKU:
10737891
In stock
233,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.12 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Cisco Headset 722
SKU:
10737892
In stock
252,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.168 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset Cisco Headset 730
SKU:
3935832
In stock
| Product colour: | Carbon, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 0.216 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Wireless Dual On-Ear Headset Cisco Headset 730 — Bluetooth + Wired, 20–20000 Hz, 65 m range, 216 g, Platinum
SKU:
3935831
In stock
| Product colour: | Platinum |
|---|---|
| Gewicht: | 0.216 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |