Showing 1–12 of 17 results
Filter op prijs
Dreame
Cordless Dry Vacuum Cleaner Dreame Z30
SKU:
11047746
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 2.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
Cordless Stick Vacuum Dreame Z20 Station
SKU:
11228389
In stock
| Product colour: | Black, Bronze |
|---|---|
| Gewicht: | 2.1999 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Dust capacity: | 3 L |
Cordless vacuum cleaner Dreame R20 Ultra
SKU:
11525171
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 2.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 540 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.6 L |
Dreame H15 Pro Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
SKU:
11347589
In stock
497,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 5.8 kg |
| Cleaning type: | Dry&Wet |
| Maximum input power: | 400 W |
Dreame R20 Ultra AquaCycle Cordless Wet and Dry Vacuum Cleaner
SKU:
11525170
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 2.2 kg |
| Cleaning type: | Dry |
| Maximum input power: | 540 W |
| Cleaning surfaces: | Carpet, Hard floor |
| Dust capacity: | 0.6 L |
Robot vacuum cleaner Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete white
SKU:
11575658
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 5.8 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 3.5 L |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 175 min |
| Wet mopping: | Ja |
Robot Vacuum Cleaner Dreame D10s Plus
SKU:
10709041
In stock
431,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 3.24 kg |
| Dust container type: | Dust bag |
| Dust capacity (total): | 4.57 L |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 280 min |
| Wet mopping: | Ja |
Robot Vacuum Cleaner Dreame L10 Prime
SKU:
10481344
In stock
448,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 9.4 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Dust capacity (total): | 0.45 L |
| Automatic base station return: | Ja |
| Runtime: | 150 min |
| Wet mopping: | Ja |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
Robot Vacuum Cleaner Dreame L10s Ultra Gen 2 White
SKU:
11173630
In stock
462,99 €| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 4 kg |
| Dust container type: | Bagless |
| Automatic base station return: | Ja |
Robot vacuum cleaner Dreame L10S ULTRA GEN3 White
SKU:
11662921
In stock