Showing all 8 results
Filter op prijs
Epos
Headphones EPOS ADAPT 660 USB-C — supra-aural, wired & wireless (Bluetooth), 25 m range, 231 g, black
SKU:
11378999
In stock
244,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.231 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset EPOS ADAPT E1
SKU:
11380268
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Ear coupling: | Intraaural |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Wearing style: | In-ear |
Headset EPOS Double Sided DECT system USB
SKU:
10470467
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.137 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset EPOS IMPACT 1060T ANC
SKU:
10498303
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.181 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset EPOS IMPACT 5000 Go MS Mono 3in1 WL USB-A
SKU:
11612790
In stock
253,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.057 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band, Neck-band, Ear-hook |
Headset EPOS IMPACT SDW 10 HS
SKU:
3954071
In stock
191,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.058 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset EPOS IMPACT SDW 5036
SKU:
10467943
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |
Headset EPOS IMPACT SDW 5036T
SKU:
10471904
In stock
| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wearing style: | Head-band |