Showing all 4 results
Filter op prijs
Pentax
Action Sports Camera Pentax WG-1000 16.76 MP Full HD 60 fps
SKU:
10954415
In stock
219,99 €| Product colour: | Grijs |
|---|---|
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Sensor type: | CMOS |
Action Sports Camera Pentax WG-1000 16.76 MP Full HD 60 fps
SKU:
10954416
In stock
| Product colour: | Green |
|---|---|
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Sensor type: | CMOS |
Compact camera Pentax WG-8 20 MP CMOS 4K Ultra HD Green
SKU:
11406759
In stock
424,99 €| Product colour: | Green |
|---|---|
| Gewicht: | 0.215 kg |
| Sensor type: | CMOS |
| Megapixel (approx.): | 20 MP |
| Camera type: | Compact camera |
| Image sensor size: | 1/2.3 |
Compact film camera Pentax 17 35 mm ISO 50-3200
SKU:
10945260
In stock
| Product colour: | Silver, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 0.29 kg |
| Camera type: | Compact film camera |