Showing 37–48 of 118 results
Filter op prijs
Filter by brands
- Acopino 2
- Bialetti 2
- Blade 1
- Bosch 2
- Braun 1
- Caso 2
- Cecotec 3
- Delonghi 21
- Didiesse 2
- Evolveo 1
- Gaggia 5
- Gastroback 4
- Graef 2
- Hibrew 1
- Jata 1
- Jura 2
- Krups 5
- La Marzocco 7
- Lelit 4
- Melitta 4
- Moccamaster 1
- Nespresso 2
- Ninja 1
- Nivona 2
PhilipsPhilips 12- QuickMill 1
- Rocket 1
- Saeco 1
- Sage 12
- Sbox 1
- Siemens 5
- Smeg 2
- Solis 2
- Tchibo 1
- Teesa 1
- Zwilling 1
Coffee Machines
Espresso machine Acopino 1.7 L Cremona Fully-auto
SKU:
11029092
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 12 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 12 cups |
Espresso machine Acopino 2 L Monza Fully-auto
SKU:
11029088
In stock
| Product colour: | Zilver |
|---|---|
| Gewicht: | 11 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 15 cups |
Espresso machine Caso 1350 W Espresso Gourmet Latte with 20 bar pump and milk frother
SKU:
11083727
In stock
Espresso machine Cecotec 1.8 L Power Espresso 20 Barista Compact
SKU:
11587376
In stock
114,99 €| Product colour: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Cecotec Baristeo Intima 1.7 L 1850 W
SKU:
11601808
In stock
319,99 €| Product colour: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
Espresso machine De’Longhi 1 L Stilosa
SKU:
3546513
In stock
120,99 €| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Gewicht: | 4.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi 1.1 L Dedica Duo
SKU:
11440074
In stock
| Product colour: | Zilver |
|---|---|
| Gewicht: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
Espresso machine De’Longhi 1.1 L Dedica Duo EC890.WI
SKU:
11613510
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
Espresso machine De’Longhi 1.1 L EC890.WI
SKU:
11510540
In stock
| Product colour: | Wit |
|---|---|
| Gewicht: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
Espresso machine De’Longhi 1.7 L Linea Classic
SKU:
11597829
In stock
113,99 €| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Gewicht: | 4.082 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi 1.8 L Eletta Explore
SKU:
4762462
In stock
737,99 €| Product colour: | Black, Silver |
|---|---|
| Gewicht: | 11.4 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi 1.8 L Magnifica ECAM290.51.B
SKU:
10479049
In stock
339,99 €| Product colour: | Zwart |
|---|---|
| Gewicht: | 9.6 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |