Showing 133–138 of 138 results
Smartphones
Smartphone Xiaomi Redmi Note 15 Purple — 6.77″ AMOLED, 6 GB RAM, 128 GB, 6000 mAh, 108 MP
SKU:
11688188
In stock
Smartphone Xiaomi Redmi Note 15, 6.77″ AMOLED 120Hz, 6 GB RAM, 128 GB, 6000 mAh, Blue
SKU:
11675728
In stock
| Display diagonal: | 6.77 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 2392 x 1080 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Processor family: | MediaTek |
| Product colour: | Blauw |
| Gewicht: | 0.1837 kg |
| RAM capacity: | 6 GB |
| Rear camera resolution (numeric): | 108 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 20 MP |
| Energy efficiency class: | B |
| International Protection (IP) code: | IP64 |
| Repairability class: | C |
| Repeated free fall reliability class: | A |
| Battery endurance in cycles: | 1000 |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
Smartphone ZTE Blade A56 — 6.75″ (17.1 cm) HD+ display, Unisoc 1.6 GHz, 4 GB RAM, 128 GB, 5000 mAh, Dual SIM, Gold
SKU:
11676781
In stock
| Display diagonal: | 6.75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1600 x 720 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Unisoc |
| Product colour: | Gold |
| Gewicht: | 0.193 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Battery endurance in cycles: | 800 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSDXC |
Smartphone ZTE Blade A56 — 6.75″ HD+ display, Unisoc T7200 1.6 GHz, 4 GB RAM, 128 GB, 13 MP triple camera, 5000 mAh, Dual SIM, Android 15, Black
SKU:
11633351
In stock
99,99 €| Display diagonal: | 6.75 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1600 x 720 |
| Internal storage capacity: | 128 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Operating system installed: | Android 15 |
| Processor family: | Unisoc |
| Product colour: | Zwart |
| Gewicht: | 0.193 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 13 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 8 MP |
| Energy efficiency class: | A |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Battery endurance in cycles: | 800 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSDXC |
Smartphone ZTE Blade V70 Vita 6.7″ 256 GB Green
SKU:
11323804
In stock
| Display diagonal: | 6.7 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1600 x 720 |
| Internal storage capacity: | 256 GB |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Operating system installed: | Android 14 |
| Processor family: | Unisoc |
| Product colour: | Green |
| Gewicht: | 0.206 kg |
| RAM capacity: | 4 GB |
| SIM card capability: | Dual SIM |
| Rear camera resolution (numeric): | 50 MP |
| Front camera resolution (numeric): | 16 MP |
| Energy efficiency class: | C |
| International Protection (IP) code: | IP54 |
| Repairability class: | B |
| Repeated free fall reliability class: | D |
| Battery endurance in cycles: | 800 |
| Battery capacity: | 5000 mAh |
| Compatible memory cards: | MicroSDXC |
Unihertz Tank 2 phone Unihertz TANK2 512GB 12GB RAM black
SKU:
11609947
In stock


