Showing 1–12 of 153 results
Filter op prijs
Filter by brands
- Amazfit 12
AppleApple 98- Huawei 20
SamsungSamsung 20- Xiaomi 3
SmartWatches
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band S/M
SKU:
11585161
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 40 |
| Gewicht: | 0,0263 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band S/M
SKU:
APPLE-SMART-11585161
In stock
222,49 €| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 40 |
| Gewicht: | 0,0263 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch SE 3 GPS 44 mm, Starlight aluminium behuizing, Starlight Sport-band M/L
SKU:
11578209
In stock
| Kleur van de band: | Beige |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Beige |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 44 |
| Gewicht: | 0,0329 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch SE 3 GPS 44 mm, Starlight aluminium behuizing, Starlight Sport-band M/L
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11578209
In stock
| Kleur van de band: | Beige |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Beige |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 44 |
| Gewicht: | 0,0329 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch SE 3 GPS 44 mm, Starlight-aluminium behuizing met Starlight-sportband (S/M)
SKU:
11580488
In stock
| Kleur van de band: | Beige |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Beige |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 44 |
| Gewicht: | 0,0329 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch SE 3 GPS 44 mm, Starlight-aluminium behuizing met Starlight-sportband (S/M)
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11580488
In stock
242,99 €| Kleur van de band: | Beige |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Beige |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 44 |
| Gewicht: | 0,0329 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch Series 11 GPS 42 mm, gitzwart aluminium behuizing met zwarte sportband (maat S/M)
SKU:
11580480
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0303 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch Series 11 GPS 42 mm, gitzwart aluminium behuizing met zwarte sportband (maat S/M)
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11580480
In stock
396,99 €| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0303 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch Series 11 GPS 42 mm, spacegrijze aluminium behuizing, zwarte sportband (M/L)
SKU:
11578505
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Grijs |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0303 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch Series 11 GPS 42 mm, spacegrijze aluminium behuizing, zwarte sportband (M/L)
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11578505
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Grijs |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0303 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm, zwarte titanium behuizing met zwarte Alpine Loop – Small
SKU:
11675215
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 49 |
| Gewicht: | 0,0618 kg |
| Wifi: | Ja |
Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm, zwarte titanium behuizing met zwarte Alpine Loop – Small
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11675215
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 49 |
| Gewicht: | 0,0618 kg |
| Wifi: | Ja |





