Showing 61–72 of 153 results
Filter op prijs
Filter by brands
- Amazfit 12
AppleApple 98- Huawei 20
SamsungSamsung 20- Xiaomi 3
SmartWatches
Smartwatch Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 46 mm, titaniumsluiting in de kleur Slate, zwart
SKU:
11149887
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Grijs |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 46 |
| Gewicht: | 0,0417 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 46 mm, titaniumsluiting in de kleur Slate, zwart
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11149887
In stock
630,49 €| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 4G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Grijs |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 46 |
| Gewicht: | 0,0417 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, goudkleurige titanium behuizing
SKU:
11577079
In stock
860,49 €| Kleur van de band: | Titanium |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Titanium |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0346 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, goudkleurige titanium behuizing
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11577079
In stock
810,49 €| Kleur van de band: | Titanium |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Titanium |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0346 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, goudkleurige titanium behuizing met lichtroze sportband (M/L), 64 GB, OLED, 50 m
SKU:
11659722
In stock
828,99 €| Kleur van de band: | Roze |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Titanium |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0346 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, goudkleurige titanium behuizing met lichtroze sportband (M/L), 64 GB, OLED, 50 m
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11659722
In stock
778,99 €| Kleur van de band: | Roze |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Titanium |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0346 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, gitzwart aluminium behuizing, zwarte sportband (S/M)
SKU:
11578217
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0297 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, gitzwart aluminium behuizing, zwarte sportband (S/M)
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11578217
In stock
549,49 €| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0297 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, titanium kast in de kleur Slate met zwarte sportband (M/L), 64 GB, OLED 374×446, GPS, 50 m
SKU:
11643092
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Titanium |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0346 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 42 mm, titanium kast in de kleur Slate met zwarte sportband (M/L), 64 GB, OLED 374×446, GPS, 50 m
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11643092
In stock
824,99 €| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Ja |
| Generatie mobiele netwerken: | 5G |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Titanium |
| Materiaal van de horlogekast: | Titanium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0346 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 42 mm, gitzwart, aluminium behuizing, zwarte sportband (M/L)
SKU:
11578506
In stock
| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0303 kg |
| Wifi: | Ja |
Smartwatch Apple Watch Series 11 GPS 42 mm, gitzwart, aluminium behuizing, zwarte sportband (M/L)
Artikelnummer:
APPLE-SMART-11578506
In stock
399,99 €| Kleur van de band: | Zwart |
|---|---|
| Bluetooth: | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding: | Nee |
| Generatie mobiele netwerken: | Niet ondersteund |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Kleur van de horlogekast: | Zwart |
| Materiaal van de horlogekast: | Aluminium |
| Afmetingen horlogekast: | 42 |
| Gewicht: | 0,0303 kg |
| Wifi: | Ja |





