Showing 49–60 of 118 results
Filter by price
Filter by brands
AcopinoAcopino 2
BialettiBialetti 2
BladeBlade 1
BoschBosch 2
BraunBraun 1
CasoCaso 2
CecotecCecotec 3
DelonghiDelonghi 21
DidiesseDidiesse 2
EvolveoEvolveo 1
GaggiaGaggia 5
GastrobackGastroback 4
GraefGraef 2- Hibrew 1
- Jata 1
- Jura 2
- Krups 5
- La Marzocco 7
- Lelit 4
- Melitta 4
- Moccamaster 1
- Nespresso 2
- Ninja 1
- Nivona 2
PhilipsPhilips 12- QuickMill 1
- Rocket 1
- Saeco 1
- Sage 12
- Sbox 1
- Siemens 5
- Smeg 2
- Solis 2
- Tchibo 1
- Teesa 1
- Zwilling 1
Coffee Machines
Espresso machine De’Longhi 1.8 L Magnifica Evo ECAM290.22.B
SKU:
4377293
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.4 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine De’Longhi Dedica Duo EC890.WI 1.1 L 1450 W
SKU:
11567426
In stock
216,99 €| Product colour: | White |
|---|---|
| Weight: | 4.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.1 L |
Espresso machine De’Longhi Eletta Explore — fully automatic, 1.8 L water tank, 300 g bean hopper, 19 bar, TFT touch display
SKU:
7067778
In stock
| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 11.2 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi Eletta Explore ECAM 450.65.G — fully automatic, 1.8 L water tank, 19 bar, built-in grinder
SKU:
10840558
In stock
744,99 €| Product colour: | Grey |
|---|---|
| Weight: | 11.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Coffee beans capacity: | 300 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine De’Longhi Rivelia EXAM440.35.B — fully automatic, 1.4 L water tank, 250 g bean hopper, built-in grinder, milk frother, 1450 W, black
SKU:
10998155
In stock
532,99 €| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 9.8 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.4 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine DeLonghi ECAM 44.660.B — fully automatic, 2 L water tank, built-in grinder, beans/ground
SKU:
12240987
In stock
| Product colour: | Black |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 2 L |
| Coffee beans capacity: | 400 g |
| Capacity in cups: | 2 cups |
Espresso machine Gaggia 1.2L RI9305/11
SKU:
4108417
In stock
| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Weight: | 8.5 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.2 L |
| Coffee beans capacity: | 250 g |
Espresso machine Gaggia 1.8 L Anima Deluxe
SKU:
10566472
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 8.3 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Espresso machine Gaggia 1.8 L Anima OTC
SKU:
4778680
In stock
494,99 €| Product colour: | Stainless steel, Black |
|---|---|
| Weight: | 8.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Espresso machine Gaggia 1.8 L Anima Prestige
SKU:
4730045
In stock
| Product colour: | Black, Stainless steel |
|---|---|
| Weight: | 8.7 kg |
| Product type: | Espresso machine |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Capacity in cups: | 1 cups |
Espresso machine Gaggia Classic Evo E24 — compact home espresso maker, yellow
SKU:
11645633
In stock