Showing 37–48 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
AcerAcer 15
AppleApple 2
AsusAsus 16
CaptivaCaptiva 24
DellDell 14
GigabyteGigabyte 32- Hiro 2
- Hp 27
- Lenovo 13
- Medion 3
- Microsoft 1
- Msi 2
- NTT 2
SamsungSamsung 1- T1a 1
- Teqcycle 2
- Terra 1
Laptops
Laptop ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB058W — AMD Ryzen AI 7 350, 16″ WUXGA, 16 GB RAM, 1 TB SSD, Windows 11 Home, Silver
SKU:
11692043
In stock
970,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor model: | 350 |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.88 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 2 GHz |
Laptop Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1890W AMD Ryzen 5 7520U, 15.6″ FHD, 16 GB LPDDR5, 512 GB SSD, Wi‑Fi 6E, Windows 11 Home, Black
SKU:
11510319
In stock
| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Processor model: | 7520U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 610M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 1.63 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 2.8 GHz |
Laptop Captiva 100703 — SSD 2TB, 16GB RAM, Intel i5-1335U, Intel Iris Xe, 15.6″ (no OS, no PSU)
SKU:
12399205
In stock
1.275,99 €| SSD capacity: | 2000 GB |
|---|---|
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | No |
Laptop Captiva 100710 — SSD 2000 GB, no preinstalled OS
SKU:
12399212
In stock
1.334,99 €| SSD capacity: | 2000 GB |
|---|---|
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | No |
Laptop Captiva 100763 — SSD 500 GB, 16 GB RAM, Intel Iris Xe Graphics, no OS
SKU:
12399297
In stock
950,99 €| SSD capacity: | 500 GB |
|---|---|
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | No |
Laptop Captiva 100868 — SSD 2000 GB, no OS
SKU:
12399243
In stock
1.295,99 €| SSD capacity: | 2000 GB |
|---|---|
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | No |
Laptop CAPTIVA 91107 15.6″ Intel Core i5 32GB SSD Black
SKU:
11430124
In stock
1.398,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 2000 GB |
| Weight: | 1.59 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
Laptop CAPTIVA 91504 15.6″ Intel Core i7 32GB SSD Wi-Fi 6
SKU:
11456296
In stock
1.377,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Weight: | 1.59 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 1.7 GHz |
Laptop CAPTIVA 91719 15.6″ Intel Core i7 32GB SSD Black
SKU:
11459461
In stock
1.303,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Weight: | 1.59 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 1.7 GHz |
Laptop Captiva 97784 — Intel Core i7-1255U, 17.3″ Full HD (1920×1080), 32 GB DDR4, 500 GB SSD, Windows 11 Home, Black
SKU:
11649750
In stock
1.022,99 €| Display diagonal: | 17.3 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Processor model: | i7-1255U |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 500 GB |
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 24 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 1.7 GHz |
Laptop Captiva 99130 — 500 GB SSD, no OS installed
SKU:
11698267
In stock
997,99 €| SSD capacity: | 500 GB |
|---|---|
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | No |