Showing 61–72 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
Laptops
Laptop CAPTIVA Power Starter I91-674CH 15.6″ Intel Core i5 32GB SSD
SKU:
11456254
In stock
1.374,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 2000 GB |
| Weight: | 1.59 kg |
| Product colour: | Black |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
Laptop Captiva Ultimate Gaming I92-045 16″ Intel Core Ultra 9 2.1GHz 32GB 1TB NVIDIA Windows 11
SKU:
11548116
In stock
3.850,99 €Laptop Dell I14-5441421001602SA 14″ Snapdragon X Plus 16GB 1TB Win11
SKU:
11559019
In stock
591,99 €Laptop Dell Pro 16 PC16250 — Intel Core Ultra 7 265U, 16″ Full HD+ 16GB DDR5, 512GB SSD, Windows 11 Pro, Platinum/Silver
SKU:
11682897
In stock
1.358,99 €| Display diagonal: | 16 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1200 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor model: | 265U |
| Internal memory: | 16 GB |
| SSD capacity: | 512 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Weight: | 1.92 kg |
| Product colour: | Platinum, Silver |
















