Showing 49–60 of 158 results
Filter by price
Filter by brands
AcerAcer 15
AppleApple 2
AsusAsus 16
CaptivaCaptiva 24
DellDell 14
GigabyteGigabyte 32- Hiro 2
- Hp 27
- Lenovo 13
- Medion 3
- Microsoft 1
- Msi 2
- NTT 2
SamsungSamsung 1- T1a 1
- Teqcycle 2
- Terra 1
Laptops
Laptop Captiva 99131, 500 GB SSD, no OS installed
SKU:
11698268
In stock
990,99 €| SSD capacity: | 500 GB |
|---|---|
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | No |
Laptop Captiva CAPTIVA 99043 — 500 GB SSD, no OS installed
SKU:
12067221
In stock
1.402,99 €| SSD capacity: | 500 GB |
|---|---|
| On-board graphics card model: | Not available |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Operating system installed: | No |
Laptop Captiva Captiva Notebook Ultimate Gaming I92-048 16.0 8GB 2TB SSD GeForce RTX5090 24GB w/o OS
SKU:
11548119
In stock
3.495,99 €Laptop CAPTIVA Power Starter I77-287 15.6″ Intel Core i5 32GB RAM 2TB SSD Windows 11
SKU:
10751429
In stock
1.029,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 2000 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Weight: | 2 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 1.3 GHz |
Laptop CAPTIVA Power Starter I81-316 15.6″ Intel Core i7 32GB RAM 1TB SSD
SKU:
10808044
In stock
1.014,99 €| Display diagonal: | 15.6 “ |
|---|---|
| Display resolution: | 1920 x 1080 |
| Internal memory: | 32 GB |
| SSD capacity: | 1000 GB |
| Weight: | 2.1 kg |
| Product colour: | Silver |
| Processor frequency: | 1.7 GHz |